Babyton Hero Stick Skin Care Balm, 5 ml

Intenzivna njega bez mirisa za bebe i djecu

€ 3,59 € 3,99 -10%

(€ 718,00 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 5 ml

Na zalihama imamo još samo 4 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za osjetljive tipove kože
  • kod uboda insekata
  • intenzivno hidratizira
  • praktičan format za ponijeti

Često naručeno zajedno sa Babyton Baby Care Oil, 50 ml

Babyton Hero Stick Skin Care Balm, 5 ml € 3,59 (€ 718,00 / l)
Babyton Baby Care Oil, 50 ml € 6,38 (€ 127,60 / l)
Ukupna cijena: € 9,97
Opis

Hero Stick Skin Care Balm pruža njegu kod manjih neugodnosti poput malih posjekotina, ogrebotina, laganih opeklina i uboda komaraca, ali i kod vrlo suhih područja kože i usana. Njegova receptura intenzivno hidratizira kožu. Posebno je razvijen za osjetljivu kožu beba i djece, ali je praktičan i za cijelu obitelj.

Zahvaljujući kompaktnoj veličini može se ponijeti bilo kamo – savršeno stane u džep, ruksak ili torbicu te je idealan pratitelj za svakodnevne avanture i putovanja.

Prednosti:

  • idealno za osjetljivu i nadraženu kožu beba, djece i odraslih
  • hidratizira i intenzivno njeguje
  • nježna njega za suha područja kože i usne
  • praktičan format – idealno za džep ili u pokretu

Primjena:

  • balzam nježnim kružnim pokretima nanijeti izravno na zahvaćeno mjesto i umasirati dok se ne upije
  • primjenu ponoviti tijekom dana prema potrebi
Br. proiz. JNJ-BBT1002
Sadržaj: 5 ml
EAN: 8683916596120
Marka: Babyton
Konzistencija/oblik doziranja: Stick
Vrste proizvoda: Njega tijela, Njega za bebe i djecu
Tip kože: Osjetljiva koža
Značajke: Bez alkohola, Bez glutena, Neparfurmirano
Certtifikati: Leaping Bunny
PAO: 12 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: tuljac
Za koga?: Baby, Dijete
Sastojci (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Cera Alba (Beeswax)[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Arnica Montana Flower Extract[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil[1], Calendula Officinalis Flower Oil[1], Cupressus Sempervirens Leaf/Nut/Stem Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Lavandula Angustifolia Oil[1], Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Oil[1], Achillea Millefolium Oil[1], Limonene[2], Linalool[2]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  2. proizvedeno od bio sastojaka
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Yukselis Ltd., 2537 St., 8, Umit Ave., 06810, Ankara, Turska, www.baby-ton.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Babyton Hero Stick Skin Care Balm