I PROVENZALI Arganovo ulje, 30 ml

Visokokvalitetna njega od glave do pete

€ 17,36 € 19,29 -10%

(€ 578,67 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 30 ml

Na zalihama imamo još samo 8 komada.

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za lice, tijelo i kosu
  • hladnoprešano
  • bogato antioksidansima i vitaminima
  • ccpb ccpb
  • Testirano na nikal Testirano na nikal
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Antos Hidratantna krema od riže, 50 ml

I PROVENZALI Arganovo ulje, 30 ml € 17,36 (€ 578,67 / l)
Antos Hidratantna krema od riže, 50 ml € 8,36 (€ 167,20 / l)
Ukupna cijena: € 25,72
Opis

Arganovo ulje je oduvijek bio savršen saveznik u njezi kože i kose. Bogato je omega 3 i 6 masnim kiselinama i vitaminom E, djeluje antioksidativno i hidratizira te kožu čini mekom i blistavom.

Primjena:

  • Nanesite malu količinu proizvoda na zahvaćeno područje kože i masirajte do potpune apsorpcije.
  • Za vrlo kovrčavu kosu nanesite nekoliko kapi, može se nanijeti na vrhove i na vlasište.
  • Moguća je primjena na suhoj i vlažnoj kosi.

Rok trajanja nakon otvaranja: 12 mjeseci

Br. proiz. MIR-1688
Sadržaj: 30 ml
EAN: 8025796011285
Marka: I PROVENZALI
Biljna vrsta: Argan
Konzistencija/oblik doziranja: Ulje
Vrste proizvoda: Ulja za njegu kože
Tip kože: Za sve tipove kože
Tip kose: Suha kosa
Značajke: Testirano na nikal, Vegansko
Certtifikati: ccpb
PAO: 12 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: staklo, Pipeta / bočica s pipetom
Sastojci (INCI)

Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[2], Parfum[1], Tocopherol (Vitamin E)[1], Glycerin Soja Oil[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Benzyl Salicylate[1], Geraniol[1]

  1. prirodnog podrijetla
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Gianasso S.r.l, Via alla Caffarella, 1r, 16014, Campomorone, Italija, www.iprovenzali.it

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za I PROVENZALI Arganovo ulje

3 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
3 (60%)
4 zvjezdice
1 (20%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
1 (20%)

5 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 3 recenzije na drugim jezicima.