PRIMAVERA Osjećaj sreće Ulje za tijelo , 100 ml

Aktivirajuća njega s laganim, sunčanim mirisom limuna i tonke

€ 20,69 € 22,99 -10%

(€ 206,90 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihama imamo još samo 4 komada.

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • zaštitna svojstva
  • osigurava podatnost

Često naručeno zajedno sa PRIMAVERA Sve najbolje Ulje za tijelo, 100 ml

PRIMAVERA Osjećaj sreće Ulje za tijelo , 100 ml € 20,69 (€ 206,90 / l)
PRIMAVERA Sve najbolje Ulje za tijelo, 100 ml € 20,69 (€ 206,90 / l)
Ukupna cijena: € 41,38
Opis

Zahvaljujući svom sastavu od organskih ulja konoplje, jojobe i suncokreta, ovo ulje je posebno nježan proizvod za njegu tijela koji ostavlja kožu mekom. Istovremeno vas okružuje aktivirajući, sunčani, lagani organski miris limuna i tonke.

Primjena: Umasirati u vlažnu kožu nakon tuširanja ili kupanja.

Br. proiz. PRIM-26800
Sadržaj: 100 ml
EAN: 4086900268005
Marka: PRIMAVERA
PRIMAVERA linije proizvoda: Glücksgefühle
Vrste proizvoda: Ulja za njegu kože
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Vegansko
Mirisne note: Vanilijaste, Citrusi/Nalik citrusima
Certtifikati: Leaping Bunny, NaTrue
Sastojci (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[1], Parfum[2], Dipteryx Odorata Seed Extract[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Santalum Album (Sandalwood) Oil, Rose Flower Oil/Extract[1], Tocopherol (Vitamin E), Limonene[2], Citral[2], Linalool[2], Geraniol[2], Citronellol[2], Benzylbenzoat[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Santalol[2], Beta-Caryophyllene[2], Terpinolene[2], Terpineol[2], Alpha-Terpinene[2]

  1. kontroliranog biološkog uzgoja
  2. prirodni sastojak eteričnih ulja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Njemačka, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za PRIMAVERA Osjećaj sreće Ulje za tijelo

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder