Attitude Sunly After Sun Stick Mint & Cucumber, 60 ml

Savršena njega tijekom sunčanih dana

€ 25,49

(€ 424,83 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 60 ml

Na zalihama imamo još samo 6 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • revitalizirajuće i zaštitno
  • biorazgradivo
  • EWG EWG
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Lavera Pasta za zube Sensitive & Repair, 75 ml

Attitude Sunly After Sun Stick Mint & Cucumber, 60 ml € 25,49 (€ 424,83 / l)
Lavera Pasta za zube Sensitive & Repair, 75 ml € 3,49 (€ 46,53 / l)
Ukupna cijena: € 28,98
Opis

Zahvaljujući ovom after sun stiku Vaša koža odmah dobiva osvježenje koje joj je nakon sunčanja hitno potrebno. Formulacija s nevenom pruža trenutačnu revitalizaciju i njegu, tako da se koža može ugodno oporaviti. Nježno topljiva tekstura lako se nanosi zahvaljujući praktičnom formatu i pruža divno svjež osjećaj. Prekrasan miris mente i krastavca razveselit će i osjetila.
Veganski stik pakiran je u biorazgradivu kartonsku tubu i zato je posebno prihvatljiv za okoliš.

Primjena: Nježno nanesite na tijelo.

Br. proiz. XBO-AT-16096
Sadržaj: 60 ml
EAN: 626232160963
Marka: Attitude
Konzistencija/oblik doziranja: Stick
Primjena : Tijelo
Vrste proizvoda: Njega za sunčanje
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Svježe, Menta/metvica
Certtifikati: EWG
Sastojci (INCI)

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Vitis Vinifera Seed Oil, Helianthus Annus Seed Cera, Jojoba Esters, Caprylic/Capric Triglyceride, Theobroma Cocoa Seed Butter, Undecane, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Dicaprylyl Ether, Propandiol, Cetearyl Olivate, Tridecane, Sorbitan Olivate, Octyldodecanol, Glycerin, Acacia Decurrens Flower Wax, Polyglycerin-3, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopherol (Vitamin E), Carvone[1], Ethyl Linalool[1], Menthol[1], Methyldihydrojasmonate[1], Triethylcitrate[1]

  1. Parfem
O Sunly liniji
O Sunny liniji
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Francuska, info@attitudeliving.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Attitude Sunly After Sun Stick Mint & Cucumber

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder