Babyton Atopic Skin Therapy Cream, 100 ml

Zaštitna intenzivna njega za lice, tijelo i ruke

€ 9,26 € 10,29 -10%

(€ 92,60 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihama imamo još samo 1 komad.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za atopičnu dječju kožu
  • intenzivno hidratizira
  • zaštitna svojstva
  • brzo se upija bez masnog osjećaja
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Officina Naturae Blagi gel za tuširanje, 500 ml

Babyton Atopic Skin Therapy Cream, 100 ml € 9,26 (€ 92,60 / l)
Officina Naturae Blagi gel za tuširanje, 500 ml € 7,82 (€ 15,64 / l)
Ukupna cijena: € 17,08
Opis

Atopic Skin Therapy Cream pruža osjetljivoj, suhoj i atopiji sklonoj koži beba i djece nježan osjećaj zaštićenosti. Uravnotežena formula s Aloe Verom, provitaminom B5, shea maslacem i uljem nara intenzivno hidratizira, njeguje opterećena područja kože i podržava prirodnu zaštitnu barijeru, bez ostavljanja masnog filma.

Prednosti:

  • osjetljiva, suha dječja i bebina koža sklona ekcemima
  • hidratizira i njeguje
  • brzo se upija, ne masti i podržava kožnu barijeru
  • s Aloe Verom, shea maslacem, uljem nara i provitaminom B5

Primjena:

  • očistiti dječju kožu i nježno je posušiti tapkanjem
  • kremu nanijeti na željeno mjesto i nježno umasirati dok se ne upije
  • ponavljati što češće
Br. proiz. JNJ-BBT1010
Sadržaj: 100 ml
EAN: 8684375309030
Marka: Babyton
Konzistencija/oblik doziranja: Krema
Vrste proizvoda: Njega tijela, Njega za bebe i djecu
Tip kože: Nadražena koža, Osjetljiva koža
Značajke: Vegansko
Mirisne note: Neutralnog mirisa
PAO: 12 mjeseci
Vrsta pakiranja: karton, lončić
Za koga?: Baby, Dijete
Sastojci (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Tocopherol (Vitamin E), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Camellia Sinensis Leaf Oil, Cucumis Sativus (Cucumber) Oil, Glycerin, Potassium Sorbate

Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Yukselis Ltd., 2537 St., 8, Umit Ave., 06810, Ankara, Turska, www.baby-ton.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Babyton Atopic Skin Therapy Cream

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder