Benecos 2u1 gel za tuširanje s bio limunom - Summer Edition, 500 ml

Nježno čišćenje s neusporedivim mirisom svježih limuna

€ 5,66 € 6,29 -10%

(€ 11,32 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 500 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože i kose
  • ugodna pjena
  • s blagim sastojcima za čišćenje

Često naručeno zajedno sa Benecos 2u1 gel za tuširanje s bio kupinom - Summer Edition, 500 ml

Benecos 2u1 gel za tuširanje s bio limunom - Summer Edition, 500 ml € 5,66 (€ 11,32 / l)
Benecos 2u1 gel za tuširanje s bio kupinom - Summer Edition, 500 ml € 5,66 (€ 11,32 / l)
Ukupna cijena: € 11,32
Opis

2u1 gel za tuširanje s bio limunom - Summer Edition posebno nježno čisti kožu i kosu blagim sredstvima za čišćenje. Istovremeno, njegova neodoljiva aroma limuna donosi miris talijanskog ljeta u vašu kupaonicu. Život može biti tako lijep!

Br. proiz. BEN-99286
Sadržaj: 500 ml
EAN: 4260198099286
Marka: Benecos
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: 2u1 šampon i gel za tuširanje, Higijena tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Tip kose: Za svaki tip kose
Značajke: Vegansko
Mirisne note: Citrusi/Nalik citrusima
Certtifikati: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca, Putna veličina - Travel Size
Sastojci (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract[2], Citrus Aurantifolia Peel Oil Expressed[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Citral[1], Eucalyptus Globulus Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Limonene[1], Pinene[1], Linalool[1]

  1. prirodna parfemska kompozicija
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  3. proizvedeno od bio sirovina
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Njemačka, www.cosmondial.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Benecos 2u1 gel za tuširanje s bio limunom - Summer Edition