Benecos Mini set 2u1 gelova za tuširanje "Around the World" - Summer Edition, 250 ml

Nježno čišćenje kože i kose u raznim ljetnim mirisima

€ 6,56 € 7,29 -10%

(€ 26,24 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 250 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • 5 gelova za tuširanje putne veličine (50 ml svaki)
  • za sve tipove kože i kose
  • 5 različitih mirisa

Često naručeno zajedno sa Avril Famille Neutral Cream, 200 ml

Benecos Mini set 2u1 gelova za tuširanje "Around the World" - Summer Edition, 250 ml € 6,56 (€ 26,24 / l)
Avril Famille Neutral Cream, 200 ml € 8,45 (€ 42,25 / l)
Ukupna cijena: € 15,01
Opis

Putujte svijetom s ovim gelovima za tuširanje! Set sadrži pet 2-u-1 gelova za tuširanje i šampona, prilagođenih putovanjima, u različitim mirisima. Pogodni su za sve tipove kože i kose, nježno čiste i odišu čistim blagdanskim vibracijama svojim okrepljujućim mirisima.

Sadržaj seta:

  • 2u1 gel za tuširanje s bio kupinom - Summer Edition
  • 2u1 gel za tuširanje s bio cvjetovima trešnje i bio matchom - Summer Edition
  • 2u1 gel za tuširanje s bio limunom - Summer Edition
  • 2u1 gel za tuširanje s bio mangom i bio vanilijom - Summer Edition
  • 2u1 gel za tuširanje s bio kokosom i bio limetom - Summer Edition
Br. proiz. BEN-99316
Sadržaj: 250 ml
EAN: 4260198099316
Marka: Benecos
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Setovi
Tip kože: Za sve tipove kože
Tip kose: Za svaki tip kose
Značajke: Vegansko
Mirisne note: Cvjetne, Egzotične, Voćne, Citrusi/Nalik citrusima
Certtifikati: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca, Putna veličina - Travel Size
Sastojci (INCI)

Organska kupina

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Vanillin[1]

  1. prirodna parfemska kompozicija
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  3. proizvedeno od bio sirovina

Organski cvijet trešnje i Matcha

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Camelia Sinensis Leaf Extract[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Linalyl Acetate[1]

  1. prirodna parfemska kompozicija
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  3. proizvedeno od bio sirovina

Organski limun

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract[2], Citrus Aurantifolia Peel Oil Expressed[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Citral[1], Eucalyptus Globulus Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Limonene[1], Pinene[1], Linalool[1]

  1. prirodna parfemska kompozicija
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  3. proizvedeno od bio sirovina

Organski mango i vanilija

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Mangifera Indica Fruit Extract[2], Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Limonene[1]

  1. prirodna parfemska kompozicija
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  3. proizvedeno od bio sirovina

Organski kokos i limeta

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Sodium Chloride, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract[2], Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract[2], Inulin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfum[1], Citral[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Limonene[1], Terpineol[1], Vanillin[1]

  1. prirodna parfemska kompozicija
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  3. proizvedeno od bio sirovina
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Njemačka, www.cosmondial.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Benecos Mini set 2u1 gelova za tuširanje "Around the World" - Summer Edition

4,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
0 (0%)
4 zvjezdice
1 (100%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena