Bio Happy Neutral & Delicate Delicate Deodorant, Bambus (50 ml)

Nježna i prirodna zaštita od neugodnih mirisa

€ 5,75 € 6,39 -10%

(€ 115,00 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Miris: Bambus

Na stanju od 29. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do ponedjeljak, 02. studenoga

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože - posebno osjetljivu
  • posebno blag i hranjiv
  • bez alkohola
  • NaTrue NaTrue
  • Testirano na nikal Testirano na nikal
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Santé – naturally. Family gel za tuširanje sa bio kokosom i vanilijom, 950 ml

Bio Happy Neutral & Delicate Delicate Deodorant, Bambus (50 ml) € 5,75 (€ 115,00 / l)
Santé – naturally. Family gel za tuširanje sa bio kokosom i vanilijom, 950 ml € 12,68 (€ 13,35 / l)
Ukupna cijena: € 18,43
Opis

Nježan ali učinkovit, ovaj dezodorans vas na prirodan način štiti od neugodnih mirisa. Njegova formulacija ne sadrži alergene ni alkohol te je idealna za osjetljivu kožu. Odabrani ekstrakti njeguju i osjetljivo područje pazuha.

Br. proiz. GAC-BHP137
Sadržaj: 50 ml
EAN: 8034094015246
Marka: Bio Happy
Vrste proizvoda: Dezodoransi
Tip kože: Za sve tipove kože, Osjetljiva koža
Značajke: Bez alkohola, Testirano na nikal, Unisex, Vegansko
Mirisne note: Svježe, Ruža, Citrusi/Nalik citrusima
Certtifikati: NaTrue
Sastojci (INCI)

Aqua, Saccharomyces/Laminaria Saccharina Ferment, Betaine, Lauryl Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Polyglyceryl-3 Caprate, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract[2], Glycerin, Bambusa Vulgaris (Bamboo) Extract[2], Caesalpinia Spinosa Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Parfum[1], Limonene[1], Linalool[1], Geraniol[1], Citral[1]

  1. prirodnog podrijetla
  2. iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Gala srl SB, Antonio Cicognani 11/N, 47121, Forli (FC), Italija, www.galacosmetici.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Bio Happy Neutral & Delicate Delicate Deodorant

3,5 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
0 (0%)
4 zvjezdice
1 (50%)
3 zvjezdice
1 (50%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

2 ocjene

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder