Biofficina Toscana MEN Shampoo & Shower Gel, Drvenasti miris (200 ml)

Čišćenje 2 u 1 za tijelo, kosu i bradu

€ 12,39

(€ 61,95 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Miris: Drvenasti miris

Na zalihi

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 11,52 / kom.-7%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože i kose
  • sa smiljem, zobi, borom i ginkom
  • čisti i osvježava
  • višenamjensko sredstvo za čišćenje tijela, kose i brade

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana MEN Shampoo & Shower Gel, Drvenasti miris (200 ml) € 12,39 (€ 61,95 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,39 (€ 71,95 / l)
Ukupna cijena: € 26,78
Opis

MEN Shampoo & Shower Gel marke Biofficina Toscana je višenamjenski proizvod za čišćenje tijela, kose i brade, idealan za svakodnevnu upotrebu, nakon sporta i na putovanjima. Površinski aktivne tvari biljnog podrijetla nježno čiste kožu, vlasište, bradu i kosu.

Formula sadrži ekstrakt bio talijanskog smilja iz Toskane s umirujućim i njegujućim svojstvima te ekstrakte zobi i poljske preslice. Ekstrakti bora i ginka nadopunjuju sastav osvježavajućim i tonizirajućim djelovanjem. Nakon ispiranja koža, brada i kosa ostaju čiste i svježe, uz intenzivne drvenaste note.

Glavne značajke

  • za sve tipove kože i kose
  • višenamjenski proizvod za čišćenje tijela, kose i brade
  • s bio talijanskim smiljem iz Toskane
  • s ekstraktima zobi, poljske preslice, bora i ginka
  • s površinski aktivnim tvarima biljnog podrijetla
  • čisti, umiruje i osvježava
  • idealno za svakodnevnu upotrebu i nakon sporta
  • s intenzivnim drvenastim notama

Primjena

Nanesite na mokro tijelo, bradu i kosu, nježno umasirajte te temeljito isperite.

Br. proiz. BTO-0163
Sadržaj: 200 ml
EAN: 8003140490702
Marka: Biofficina Toscana
Vrste proizvoda: Njega za muškarce, Šamponi
Tip kose: Za svaki tip kose
Značajke: Testirano na nikal, Vegansko
Mirisne note: Drvenaste
Certtifikati: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 mjeseci
Vrsta pakiranja: tuba
Sastojci (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Cocamidopropyl Betaine, Betaine, Myristyl Lactate, Glycerin, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Ginkgo Biloba Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Pinus Pinaster Bark/Bud Extract, Equisetum Arvense Leaf Extract[1], Benzyl Alcohol, Parfum, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Hexyl Cinnamal, Tocopherol (Vitamin E)

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
O liniji za muškarce
Pravne informacije
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

1 recenzija u jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana MEN Shampoo & Shower Gel

52 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,1 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
75 (40%)
4 zvjezdice
68 (36%)
3 zvjezdice
31 (16%)
2 zvjezdice
8 (4%)
1 zvjezdica
3 (1%)

185 ocjene
1 recenzija kupaca. Jezik: hrvatski
52 recenzije kupaca u drugim jezicima