Biofficina Toscana Mallow Mousse, 150 ml

Oblikuje i definira kovrče te ih održava mekima

€ 14,03 € 15,59 -10%

(€ 93,53 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 150 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože, uključujući osjetljivu
  • s umirujućim biljnim ekstraktima
  • umiruje, omekšava i osvježava
  • odlično kao drugi korak dvostrukog čišćenja

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana Mallow Face Cream-Gel, 50 ml

Biofficina Toscana Mallow Mousse, 150 ml € 14,03 (€ 93,53 / l)
Biofficina Toscana Mallow Face Cream-Gel, 50 ml € 19,34 (€ 386,80 / l)
Ukupna cijena: € 33,37
Opis

Mallow Mousse marke Biofficina Toscana je pjena za čišćenje lica meke i lagane konzistencije, idealna za svakodnevno čišćenje svih tipova kože, uključujući osjetljivu. Površinski aktivne tvari biljnog podrijetla nježno čiste te uklanjaju nečistoće i ostatke šminke bez osjećaja težine na koži.

Formula sadrži sluzi ekološki uzgojenog toskanskog sljeza s hidratantnim, omekšavajućim i osvježavajućim svojstvima te ekološke ekstrakte pasiflore, nevena, talijanskog smilja i stolisnika s umirujućim i omekšavajućim svojstvima. Nakon čišćenja koža je čista, meka, glatka i baršunasta. Idealna je ujutro za osvježavanje lica ili kao drugi korak dvostrukog čišćenja nakon proizvoda za uklanjanje šminke. Miris karakteriziraju nježne i slatke cvjetne note.

Glavne značajke

  • za sve tipove kože, uključujući osjetljivu
  • sa sluzima ekološki uzgojenog toskanskog sljeza
  • s ekološki uzgojenom pasiflorom, nevenom, talijanskim smiljem i stolisnikom
  • s površinski aktivnim tvarima biljnog podrijetla
  • umirujuća, omekšavajuća i osvježavajuća svojstva
  • uklanja nečistoće i ostatke šminke
  • kožu čini mekom, glatkom i baršunastom
  • idealna i kao drugi korak dvostrukog čišćenja

Primjena

Nanesite na lice i vrat, nježno umasirajte i temeljito isperite.

Br. proiz. BTO-0170
Sadržaj: 150 ml
EAN: 8003140490825
Marka: Biofficina Toscana
Vrste proizvoda: Proizvodi za čišćenje lica
Tip kože: Za sve tipove kože, Osjetljiva koža
Značajke: Testirano na nikal, Vegansko
Certtifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sredstvo za čišćenje lica (tekstura): Pjena za čišćenje
Sastojci (INCI)

Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Urea, Passiflora Incarnata Flower Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Achillea Millefolium Flower/Leaf/Stem Extract[1], Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sodium Hydroxyde, Dehydroacetic Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Tocopherol (Vitamin E), Hexyl Cinnamal

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
O lliniji "Ritual ljepote"
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana Mallow Mousse

97 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,5 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
112 (62%)
4 zvjezdice
44 (24%)
3 zvjezdice
20 (11%)
2 zvjezdice
1 (0%)
1 zvjezdica
2 (1%)

179 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 97 recenzija na drugim jezicima.