Domus Olea Toscana Lifting i drenažna gel-krema za noge, 150 ml

Za lagan, neopterećen osjećaj

€ 25,49

(€ 169,93 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 150 ml

Na zalihama imamo još samo 2 komada.

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • kod teških i opterećenih nogu
  • trenutačni osjećaj svježine
  • učvršćuje i zaglađuje

Često naručeno zajedno sa Domus Olea Toscana Učvršćujuća krema za tijelo, 150 ml

Domus Olea Toscana Lifting i drenažna gel-krema za noge, 150 ml € 25,49 (€ 169,93 / l)
Domus Olea Toscana Učvršćujuća krema za tijelo, 150 ml € 28,49 (€ 189,93 / l)
Ukupna cijena: € 53,98
Opis

Ova bogata krema u praktičnom airless dozatoru pruža brzo olakšanje i istovremeno nježan balzamični miris. Rasterećuje noge i oduševljava blagim drenažnim učinkom. Intenzivnim umasiravanjem koža postaje osjetno elastičnija, mekša i glađa. Mentol pruža ugodan osjećaj svježine, dok funkcionalni fitokompleksi iz listova masline i goji bobica te mješavina peptida smanjuju osjećaj napetosti i pružaju anti-age učinak. Vitamini i voćne kiseline iz grožđa, jabuke i limuna dodatno olakšavaju hidrataciju, uklanjaju odumrle stanice kože i potiču obnovu stanica.

Primjena:

  • Protresite prije upotrebe.
  • Obilno nanesite na očišćenu kožu nogu, uključujući stopala.
  • Objema rukama umasirajte dubokim, sporim, kružnim pokretima od prstiju do prepona, dok se krema potpuno ne upije.

Napomene:

  • Nakon primjene temeljito operite ruke.
  • Izbjegavajte kontakt s očima i sluznicama te ih po potrebi temeljito isperite vodom.
  • Samo za vanjsku primjenu na neoštećenoj koži.
Br. proiz. DO-035
Sadržaj: 150 ml
EAN: 8059591120354
Marka: Domus Olea Toscana
Konzistencija/oblik doziranja: Krema, Gel
Vrste proizvoda: Njega stopala
Tip kože: Zahtjevna koža, Zrela koža
Značajke: Testirano na nikal, Unisex
Mirisne note: Balzamične, Svježe
Certtifikati: AIAB, AsureQuality
Upozorenje: Izbjegavajte kontakt s očima i po potrebi isperite s puno vode, Izbjegavati kontakt s očima i sluznicama.
Vrsta pakiranja: tuba
Sastojci (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Menthol, Glycerin, Caffeine, Xanthan Gum, Escin, Ruscus Aculeatus Root Extract[2], Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract[2], Arnica Montana Flower Extract[2], Sclerotium Gum, Betaine, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract[2], Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract[2], Rubus Fruticosus (Blackberry) Leaf Extract[2], Lycium Barbarum (Goij) Fruit Extract[2], Olea Europaea (Olive) Leaf Extract[2], Thymus Vulgaris Leaf Extract[2], Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract[2], Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract[2], Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract[2], Hydrolyzed Grape Skin[2], Hydrolyzed Wheat Bran[2], Palmitoyl Pentapeptide-4, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Tocopherylacetat, Sorbit, Lecithin, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linoleate, Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Tartaric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Retinyl Palmitat[1], Citricacid, Ascorbic Acid (Vitamin C), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxyde

  1. Sadrži vitamin A. Uzmite u obzir svoj dnevni unos prije primjene
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
O ovoj proizvodnoj liniji
O Airless sustavu
Pravne informacije
Proizvođač: Domus Olea Toscana SRL, Via Statale Abetone 136, 56017, San Giuliano Terme (PISA), Italija, info@domusoleatoscana.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Pitanja i odgovori na temu Domus Olea Toscana Lifting i drenažna gel-krema za noge

Dobivajte specifične odgovore od kupaca koji su kupili ovaj proizvod.

  • Mogu li proizvod koristiti trudnice?

    1 odgovor, datum poslednjeg odgovora 24. studenoga 2020

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Domus Olea Toscana Lifting i drenažna gel-krema za noge

32 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
39 (39%)
4 zvjezdice
35 (35%)
3 zvjezdice
14 (14%)
2 zvjezdice
5 (5%)
1 zvjezdica
6 (6%)

99 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 32 recenzije na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder