English Tea Shop BIO Cold Brew čaj, super bobice, 7 vrećica čaja (21 g)

Savršena svježina za ljeto

€ 4,59

(€ 218,57 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 7 vrećica čaja

Na zalihama imamo još samo 7 komada.

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za uživanje na hladno
  • voćni okus bobičastog voća
  • praktične piramidalne vrećice
  • Bez glutena Bez glutena
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa English Tea Shop BIO Cold Brew čaj, limunska trava, citrusi i đumbir, 7 vrećica čaja (21 g)

English Tea Shop BIO Cold Brew čaj, super bobice, 7 vrećica čaja (21 g) € 4,59 (€ 218,57 / kg)
English Tea Shop BIO Cold Brew čaj, limunska trava, citrusi i đumbir, 7 vrećica čaja (21 g) € 4,59 (€ 218,57 / kg)
Ukupna cijena: € 9,18
Opis

Voćno, bobičasto, organsko. Najlakši način da pijete više tijekom dana, a da pritom zaštitite okoliš.

S ovim Cold Brew Super bobice običnu vodu iz slavine u nekoliko sekundi pretvarate u voćnu eksploziju. Baza blagog rooibosa kombinira se s intenzivnom mješavinom bobičastog voća kako bi stvorila sredstvo za gašenje žeđi koje ne zahtijeva nikakav šećer ili kalorije.

Br. proiz. XPI-RON-ETS-65036
Sadržaj: 21 g
EAN: 680275065036
Marka: English Tea Shop
Konzistencija/oblik doziranja: Čaj u vrećici
Vrste proizvoda: Čajevi i pribor za čaj
Značajke: Bez glutena, Bez kofeina, Vegansko
Napomena o skladištenju: Čuvati na suhom
Sadržaj (čaj): Vrećicae čaja
Vrijeme infuzije: 5 minuta, 6 minuta, 7 minuta, 8 minuta
Sirovine

63 % Hibiskus[1], 19 % Rooibos[1], 6 % slatki listovi kupine[1], 4 % Spearmint[1], 3 % aroma jagode, 2 % aroma maline, 1 % maline[1], 1 % jagode[1], 1 % borovnice[1]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Royal Nature GmbH & Co KG, Langenscheid 2-6, 58553, Halver, Njemačka, www.royal-nature.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za English Tea Shop BIO Cold Brew čaj, super bobice

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder