Gyada Cosmetics Osnažujući balzam za kosu sa spirulinom, 200 ml

Restrukturirajuća njega - razmrsite i ukrotite buntovnu kosu!

€ 15,92 € 17,69 -10%

(€ 79,60 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za krhku kosu s ispucalim vrhovima
  • učinak jačanja
  • pruža sjaj
  • vegansko i testirano na nikal
  • AIAB AIAB
  • Testirano na nikal Testirano na nikal
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Gyada Cosmetics Osnažujući šampon sa spirulinom, 250 ml

Gyada Cosmetics Osnažujući balzam za kosu sa spirulinom, 200 ml € 15,92 (€ 79,60 / l)
Gyada Cosmetics Osnažujući šampon sa spirulinom, 250 ml € 13,04 (€ 52,16 / l)
Ukupna cijena: € 28,96
Opis

Osnažujući balzam iz kolekcije GYADA Cosmetics restrukturira krhku kosu i ispucale vrhove i pruža kosi novi sjaj. Također ima omekšavajući učinak koji pomaže razmrsiti čak i najbuntovniju kosu. Proizvod sadrži spirulinu (morska alga bogata mineralnim solima, vitaminima i aminokiselinama) koja djeluje u sinergiji s ginsengom, zobi i preslicom. Drugi aktivni sastojci, kao što su aloe vera, proteini pšenice i biljna ulja, pomažu pri stvaranju prirodnog zaštitnog filma na kosi, hidratiziraju i dubinski njeguju.

Primjena:

  • Nakon šamponiranja nanesite na vlažnu kosu i raspodijelite po dužini pramenova.
  • Ostavite nekoliko minuta da djeluje, a zatim isperite.
  • Kako biste pojačali učinak preporučljivo je koristiti proizvod u kombinaciji s drugim proizvodima iste GYADA linije.
Br. proiz. GYA-GC032
Sadržaj: 200 ml
EAN: 8054609982207
Marka: Gyada Cosmetics
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Njega kose
Tip kose: Lomljiva kosa, Tanka kosa, Kosa sklona pucanju, Oštećena kosa
Značajke: Curly Girl Method Approved, Testirano na nikal, Unisex, Vegansko
Certtifikati: AIAB
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: tuba
Sastojci (INCI)

Aqua, Myristyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Linum Usitatissimum Oil[1], Vitis Vinifera Seed Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Cetyl Alcohol, Equisetum Arvense Extract[1], Avena Sativa (Oat) Leaf/Stalk Extract[1], Panax Ginseng Root Extract[1], Spirulina Maxima Extract, Hydrolized Wheat Protein, Glycerin Soja Oil[1], Tocopherylacetat, Glycine Soja (Soybean) Protein, Niacinamide, Arginine Ferulate, Valine, Lactic Acid, Sodium Dehydroacetate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum[2], Xanthan Gum, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Citricacid

  1. iz biološkog uzgoja
  2. u skladu s AIAB smjernicama
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italija, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Gyada Cosmetics Osnažujući balzam za kosu sa spirulinom

41 recenzija kupaca u drugim jezicima

4,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
40 (48%)
4 zvjezdice
17 (20%)
3 zvjezdice
17 (20%)
2 zvjezdice
5 (6%)
1 zvjezdica
4 (4%)

83 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 41 recenziju na drugom jeziku.