Hej Organic Cactus The Remover Foaming Oil Cleanser, 100 ml

Blago čišćenje pruža intenzivnu vlažnost

€ 9,35 € 10,39 -10%

(€ 93,50 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • sa skvalanom i uljem sjemenki opuncije
  • uklanja prljavštinu duboko u pore

Često naručeno zajedno sa Hej Organic Naked Glow Boosting Face Serum, 30 ml

Hej Organic Cactus The Remover Foaming Oil Cleanser, 100 ml € 9,35 (€ 93,50 / l)
Hej Organic Naked Glow Boosting Face Serum, 30 ml € 14,03 (€ 467,67 / l)
Ukupna cijena: € 23,38
Opis
Br. proiz. HEJ-806325
Sadržaj: 100 ml
EAN: 4260558063254
Marka: Hej Organic
Vrste proizvoda: Proizvodi za čišćenje lica
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Vegansko
Certtifikati: NaTrue
Sredstvo za čišćenje lica (tekstura): Gel za pranje
Vrsta pakiranja: boca s pumpicom
Sastojci (INCI)

Aqua, Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Decyl Glucoside, Betaine, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Squalen, Opuntia Ficus Indica Stem Extract, Tocopherol (Vitamin E), Opuntia Ficus Indica Flower Extract, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Xanthan Gum, Citricacid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Decyl Alcohol, Disodium Phosphate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Sodium Hydroxyde, Parfum[1], Limonene[1], Linalool[1], Citral[1]

  1. iz prirodnih eteričnih ulja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: HEJ ORGANIC GmbH, Redtenbacherstr. 9, 44139, Dortmund, Njemačka, info@hejorganic.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Hej Organic Cactus The Remover Foaming Oil Cleanser

2 recenzije kupaca u drugim jezicima

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
3 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

3 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.