I PROVENZALI Baby ulje za masažu, 150 ml

Za opuštajuće trenutke povezivanja

€ 6,79

(€ 45,27 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 150 ml

Na zalihama imamo još samo 8 komada.

Očekivana dostava: četvrtak, 01. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • hidratantna svojstva
  • pruža podatnost
  • i za njegu tjemenice kod beba

Često naručeno zajedno sa Weleda Ulje za njegu od nevena - bez parfema, 10 ml

I PROVENZALI Baby ulje za masažu, 150 ml € 6,79 (€ 45,27 / l)
Weleda Ulje za njegu od nevena - bez parfema, 10 ml € 1,59 (€ 159,00 / l)
Ukupna cijena: € 8,38
Opis

Ovo ulje za masažu odmah opskrbljuje kožu vlagom, sprječava isušivanje i ostavlja je podatno mekom.

Primjena:

  • Idealno za masaže nakon kupanja.
  • Ulje se može koristiti na blazinici za nježno uklanjanje tjemenice.
Br. proiz. MIR-1645
Sadržaj: 150 ml
EAN: 8025796004393
Marka: I PROVENZALI
Konzistencija/oblik doziranja: Ulje
Vrste proizvoda: Njega za bebe i djecu, Ulja za masažu
Tip kože: Osjetljiva koža
Značajke: Vegansko
Certtifikati: Leaping Bunny, ccpb
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca
Za koga?: Baby
Sastojci (INCI)

Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Vegetable Oil[1], Myristyl Lactate[1], Tocopherol (Vitamin E)[1], Glycine Soja Oil Unsaponifiables[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Squalane (Olive Squalane)[1], Parfum[1], Linalyl Acetate[1], Pogostemon Cablin Oil[1], Vanillin[1]

  1. prirodnog podrijetla
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Pravne informacije
Proizvođač: Gianasso S.r.l, Via alla Caffarella, 1r, 16014, Campomorone, Italija, www.iprovenzali.it

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za I PROVENZALI Baby ulje za masažu

2 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
2 (40%)
4 zvjezdice
2 (40%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
1 (20%)
1 zvjezdica
0 (0%)

5 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.