i+m Hair Care Golden Glow ulje za kosu, 30 ml

Tajna hranjive dubinske njege

€ 15,92 € 17,69 -10%

(€ 530,67 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 30 ml

Na zalihama imamo još samo 9 komada.

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kose
  • posebno za oštećene vrhove
  • pomaže spriječiti ispucale vrhove i frizz
  • daje sjaj i mekoću
  • osvježavajući citrusni miris

Često naručeno zajedno sa Afrolocke Šampon, 250 ml

i+m Hair Care Golden Glow ulje za kosu, 30 ml € 15,92 (€ 530,67 / l)
Afrolocke Šampon, 250 ml € 14,03 (€ 56,12 / l)
Ukupna cijena: € 29,95
Opis

Ovo izdašno leave-in ulje za kosu posebno je razvijeno za suhe i opterećene vrhove. Jedinstvenom formulom od visokokvalitetnih biljnih ulja jača, njeguje i osnažuje Vašu kosu, tako da oštećeni vrhovi ponovno postaju baršunasto mekani i vraćaju prirodni sjaj. Snažna kombinacija čistog skvalana i vrijednih ulja argana, marelice, makadamije, badema i avokada dodatno pomaže u njezi kose sklone lomljenju i ispucalim vrhovima te optimalno zadržava vlagu u kosi. Zahvaljujući eteričnom ulju limunske trave razmazit će Vas i nebeski citrusni miris.
Bilo da ga koristite svakodnevno za njegu ili kao intenzivan tretman nakon pranja, ova visokokvalitetna mješavina ulja idealna je za svaki tip i stanje kose. Redovitom primjenom dugoročno njegujete strukturu kose, činite je otpornijom i dužinama dajete novu elastičnost. Tako se raščešljavanje trajno poboljšava, a kosa blista novim sjajem.

Primjena: Nekoliko kapi protrljajte među dlanovima i rasporedite po vrhovima kose prosušenima ručnikom.

Br. proiz. IM-70908
Sadržaj: 30 ml
EAN: 4037904709087
Marka: i+m
Konzistencija/oblik doziranja: Ulje
Vrste proizvoda: Njega kose
Tip kose: Lomljiva kosa, Za svaki tip kose, Kosa sklona pucanju, Oštećena kosa
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Svježe, Citrusi/Nalik citrusima
Certtifikati: Leaping Bunny, Vegan Society, BDIH - Cosmos Organic
Vrsta pakiranja: Pipeta / bočica s pipetom, boca s pumpicom
Sastojci (INCI)

Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[2], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[2], Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil[2], Macadamia Integrifolia Seed Oil[2], Squalen, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[2], Isoamyl Laurate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[2], Persea Gratissima (Avocado) Oil[2], Pinus Sibirica Seed Oil[2], Cymbopogon Flexuosus (Lemongras) Oil[2], Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Parfum[1], Citral[1], Citronellal[1], Geraniol[1], Limonene[1], Linalool[1], Linalyl Acetate[1], Pinene[1], Camphor[1], Geranyl Acetate[1], Beta-Caryophyllene[1], Carvone[1], Terpineol[1], Isoeugenol[1]

  1. iz eteričnih ulja
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: i+m NATURKOSMETIK BERLIN GmbH, Greifswalder Str. 214, 10405, Berlin, Njemačka, info@iplusm.berlin, iplusm.berlin

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za i+m Hair Care Golden Glow ulje za kosu

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

3,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
0 (0%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
1 (100%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.