La Saponaria DIY "Soap", 500 ml

Prirodna baza za pranje za izradu individualnih sredstava za pranje!

€ 10,39

(€ 20,78 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 500 ml

Na zalihama imamo još samo 9 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 9,87 / kom.-5%
  • od 3 proizvoda samo € 9,35 / kom.-10%
  • od 6 proizvoda samo € 8,51 / kom.-18%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • formula u koncentratu
  • dostatno za 750 ml sredstva za pranje

Često naručeno zajedno sa La Saponaria DIY "Cream", 250 ml

La Saponaria DIY "Soap", 500 ml € 10,39 (€ 20,78 / l)
La Saponaria DIY "Cream", 250 ml € 11,39 (€ 45,56 / l)
Ukupna cijena: € 21,78
Opis

Ova neutralna baza za pranje izvanredna je za sve tipove kože i za cijelu obitelj te se može koristiti samostalno ili kao osnova za izradu vlastitih sredstava za pranje za sve potrebe. Formula je koncentrirana i dostatna za 750 ml individualno kreiranih proizvoda.

Primjena:

  • Ovaj se proizvod može koristiti samostalno ili za izradu šampona, gelova za tuširanje ili tekućih sapuna.
  • Odaberite recepturu i sirovine koje su potrebne za izradu.
  • Ulijete bazno sredstvo za pranje u čistu posudu ili direktno u praznu bocu.
  • Izvagajte i pomiješajte vodu sa djelatnim tvarima koje su topive u vodi.
  • Izvagajte i pomiješajte ulja i lipide sa eteričnim uljima / mirisnim tvarima.
  • Kombinirajte djelatne tvari sa bazom za pranje direktno u boci ili posudi, pomiješajte ih temeljito i ostavite mješavinu da miruje oko 1 sat.
  • Vaše je osobno sredstvo za pranje gotovo!

Napomena:

  • Pazite na to da radite isključivo s priborom i posudama koji su potpuno čisti.
  • Samo po sebi proizvod je označen kao siguran za primjenu – međutim, odgovornost za sastojke koje ste dodali u recepturu leži na vama.
  • Budite sigurni da ste temeljito pročitali sve informacije i mogućnosti primjene za svaki sastojak koji dodajete.
  • Preporučamo proizvod testirati na manjem području podlaktice. Ukoliko se pojavi crvenilo, nemojte koristiti proizvod.
  • Kako bi proizvod bio optimalno konzerviran pripazite na pH-vrijednost ne prelazi 5,5!

Doziranje za 100g baze za pranje:

Voda i djelatne tvari topive u vodi

Ulja i djelatne tvari topive u mastima

Eterična ulja

Za sredstvo za higijenu

10-30 g

0-0,5 g

0,2-0,5 g

Sapun za ruke/stopala

5-10 g

0-0,5 g

0,2-0,5 g

Šampon

30-50 g

0-0,5 g

0,2-0,5 g

Ovdje možete pronaći dva primjera recepata:

  • Jačajući šampon sa pšeničnim proteinima:
    • voda 30%
    • organski hidrolat ruža 10%
    • glicerin-ekstrakt koprive 10%
    • pšenični proteini (otopljeni u vodi) 0,2%
    • prirodan balzam 1%
    • eterično ulje petitgraina 0,2%
    • eterično ulje ylang-Yyng 0.3%
  • Osvježavajući gel za tuširanje:
    • 15% gel aloe vere
    • organski hidrolat hamamelise 10%
    • pantenol 1% (otopljen u gelu aloe vere)
    • eterično ulje mente 0,3%
    • eterično ulje eukaliptusa 0,2%

Daljnje ideje za izradu vlastitih proizvoda za njegu možete pronaći u rubrici „Izradi vlastitu kozmetiku“.

Br. proiz. LAS-DE014M500
Sadržaj: 500 ml
EAN: 8054615471504
Marka: La Saponaria
Konzistencija/oblik doziranja: Gel
Vrste proizvoda: Šamponi
Tip kože: Za sve tipove kože
Tip kose: Za svaki tip kose
Značajke: Unisex, Neparfurmirano, Vegansko
Certtifikati: ccpb
Vrsta pakiranja: boca
Za koga?: Dijete
Sastojci (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Phytate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate

  1. iz biološkog uzgoja
Izradite kozmetiku sami
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: La Saponaria Srl Società Benefit, Via dei Trasporti 3-5, 61122, Pesaro (PU), Italija, www.lasaponaria.it

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

1 recenzija u jeziku: hrvatski za La Saponaria DIY "Soap"

4 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,7 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
6 (66%)
4 zvjezdice
3 (33%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

9 ocjene
1 recenzija kupaca. Jezik: hrvatski
4 recenzije kupaca u drugim jezicima

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder