Le Erbe di Janas Mlijeko za tijelo smilje, 150 ml

Ugodna njega s dragocjenim sardinskim aktivnim sastojcima

€ 20,99

(€ 139,93 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 150 ml

Na zalihama imamo još samo 6 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za nadraženu, osjetljivu i suhu kožu
  • hidratantno i osvježavajuće
  • prikladno za kožu sklonu atopiji

Često naručeno zajedno sa Le Erbe di Janas Njegujuća mast sa smiljem, 30 ml

Le Erbe di Janas Mlijeko za tijelo smilje, 150 ml € 20,99 (€ 139,93 / l)
Le Erbe di Janas Njegujuća mast sa smiljem, 30 ml € 18,79 (€ 626,33 / l)
Ukupna cijena: € 39,78
Opis

Njegujuće hidratantno mlijeko osvježava i lako se nanosi jer se brzo upija. Idealno je za pocrvenjelu kožu nakon boravka na suncu, ali i za osjetljivu, reaktivnu kožu te kožu sklonu neurodermatitisu ili psorijazi. Time je idealna njega tijekom cijele godine. Njegova receptura sadrži uljne ekstrakte sardinske smilje (Helichrysum), čiji aktivni sastojci intenzivno njeguju i podržavaju prirodne procese obnove kože. Formulu zaokružuju ulje konoplje, jojobino ulje, shea maslac i gel opuncije. Zbog toga je mlijeko za tijelo prikladno kao prateća njega za kožu sklonu ekcemima.

Primjena: Nanesite na kožu i nježno umasirajte.

Br. proiz. EDJ-01LCLE0150
Sadržaj: 150 ml
EAN: 8054329894798
Marka: Le Erbe di Janas
Konzistencija/oblik doziranja: Mlijeko
Vrste proizvoda: Njega tijela
Tip kože: Nadražena koža, Osjetljiva koža, Suha koža, Koža opterećena suncem
Značajke: Ayurvedsko, Unisex, Vegansko
Mirisne note: Biljne/aromatične
Certtifikati: Vegan OK
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: karton, boca s pumpicom
Sastojci (INCI)

Opuntia Ficus Indica Stem Extract[2], Helichrysum Italicum Flower Water[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Lecithin[1], Ficus Carica Extract[2], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[2], Polyglyceryl-3 Sorbityl Linseedate[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Simmondsia Chinensis Oil[2], Tocopherol (Vitamin E)[1], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[2], Hypericum Perforatum Flower Extract[2], Capryloyl Glycine[1], Menthyl Lactate[1], Menthol[1], Helichrysum Italicum Extract[2], Acacia Senegal Gum[1], Xanthan Gum[1], Parfum[1]

  1. biljnog podrijetla
  2. iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Le Erbe di Janas S.r.l., Traversa Via Ghilarza snc, 09170, Oristano (OR), Italija, info@erbedijanas.com, www.erbedijanas.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Le Erbe di Janas Mlijeko za tijelo smilje

2 recenzije kupaca u drugim jezicima

1,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
0 (0%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
2 (100%)

2 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder