Najel Aleppo sapun 100% maslinovo ulje, 200 g

Za nježnu i glatku kožu!

€ 4,39

(€ 21,95 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 g

Na zalihi

Očekivana dostava: četvrtak, 01. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • hranjiva svojstva
  • uklanja i tvrdokorne ostatke
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Najel Aleppo sapun 5% Lbo., 190 g

Najel Aleppo sapun 100% maslinovo ulje, 200 g € 4,39 (€ 21,95 / kg)
Najel Aleppo sapun 5% Lbo., 190 g € 4,39 (€ 23,11 / kg)
Ukupna cijena: € 8,78
Opis

U saponificiranom obliku maslinovo ulje posebno dobro čisti, a istovremeno njeguje. Aleppo sapun od čistog maslinovog ulja čisti nježno, ali dubinski u porama, te uklanja i tvrdokorne ostatke boje i ulja s kože, bez narušavanja ili opterećivanja njezine prirodne ravnoteže. Pritom je koža nahranjena te ostaje osjetno nježna i glatka.

Osim toga, ovaj sapun može se koristiti i za pranje rublja jer saponificirano maslinovo ulje dubinski čisti i lako uklanja nečistoće.

Br. proiz. NAJ-SAV22NJ/8
Sadržaj: 200 g
EAN: 3760061220461
Marka: Najel
Konzistencija sapuna: Tvrdi
Konzistencija/oblik doziranja: Čvrsto
Vrste proizvoda: Sapuni
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Unisex, Neparfurmirano, Vegansko
Opće informacije: Proizvod podložan prirodnim varijacijama, Moguća su manja odstupanja u boji zbog proizvodnog procesa/materijala koji se koristi. Promjene ne predstavljaju razlog za reklamaciju, Ručni rad - moguće su manje nepravilnosti koje nisu razlog za reklamaciju.
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti, Zaštititi od vlage
Sastojci (INCI)

Sodium Olivate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxyde

O Aleppo sapunima
Informacije o Aleppo sapunima
Dodaci
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvođač: Laboratoire Najjar, Technoparc Saone Vallée Est, 315 rue Georges Charpak, 01390, Civrieux, Francuska, www.najel.net/en

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Najel Aleppo sapun 100% maslinovo ulje

46 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,6 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
57 (70%)
4 zvjezdice
17 (20%)
3 zvjezdice
5 (6%)
2 zvjezdice
2 (2%)
1 zvjezdica
0 (0%)

81 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 46 recenzija na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder