Natessance Ultra-hranjivi regenerator - shea maslac i keratin, 200 ml

Intenzivno njegujući regenerator za teške slučajeve

€ 15,49

(€ 77,45 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihama imamo još samo 8 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za vrlo suhu, zamršenu i kovrčavu kosu
  • obuzdava kosu
  • regenerira i štiti

Često naručeno zajedno sa Natessance Hranjivi šampon - argan i keratin, 500 ml

Natessance Ultra-hranjivi regenerator - shea maslac i keratin, 200 ml € 15,49 (€ 77,45 / l)
Natessance Hranjivi šampon - argan i keratin, 500 ml € 16,89 (€ 33,78 / l)
Ukupna cijena: € 32,38
Opis

Suha, vrlo suha, zamršena ili kovrčava kosa često je buntovna, bez sjaja i teško se češlja. Ovaj bogati regenerator sadrži organski shea maslac koji je poznat po svojim hranjivim svojstvima i koji potiče sjaj. Ne otežava kosu i pruža regenerativnu zaštitu s biljnim keratinom.

  • dermatološki testirano

Primjena:

  • Nakon pranja kose nanesite dovoljnu količinu proizvoda na pramenove i vrhove kose.
  • Nakon kratkog vremena djelovanja dobro isperite.

Rok trajanja nakon otvaranja: 6 mjeseci

Br. proiz. GLN-1340626
Sadržaj: 200 ml
EAN: 3517360019889
Marka: Natessance
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Njega kose
Tip kose: Kosa sklona kovrčanju i frizzu, Kovrčava kosa, Oštećena kosa, Suha kosa
Značajke: Bez sulfata, Unisex
Certtifikati: Cosmébio, ECOCERT - Cosmos Organic, One Voice
Sastojci (INCI)

Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Behenylalkohol, Glycerin, Brassicyl Valinate Esylate, Glyceryl Stearate Se, Arachidyl Glucoside, Benzyl Alcohol, Caesalpinia Spinosa Gum, Arachidyl Alcohol, Sodium Hydroxyde, Lactic Acid, Parfum, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Moringa Oleifera Seed Extract, Oryza Sativa Protein, Arginine Ferulate, Oryza Sativa Extract, Phytic Acid, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Linalool

  1. iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Natescience, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Francuska, contact@leanature.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Natessance Ultra-hranjivi regenerator - shea maslac i keratin

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

2,8 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (25%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
1 (25%)
2 zvjezdice
1 (25%)
1 zvjezdica
1 (25%)

4 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder