NeBiolina Gentle Shampoo, 500 ml

Nježno čisti kosu i vlasište

€ 8,99

(€ 17,98 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 500 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 8,54 / kom.-5%
  • od 3 proizvoda samo € 8,09 / kom.-10%
  • od 6 proizvoda samo € 7,37 / kom.-18%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za svaki tip kose i osjetljivo vlasište
  • pruža podatnost
  • posebno blago i njegujuće
  • ICEA ICEA
  • Testirano na nikal Testirano na nikal
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml

NeBiolina Gentle Shampoo, 500 ml € 8,99 (€ 17,98 / l)
NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml € 6,99 (€ 34,95 / l)
Ukupna cijena: € 15,98
Opis

Ovaj blagi šampon savršen je za svakodnevnu primjenu na svim tipovima kose. Njegova formulacija obogaćena je odabranim sastojcima, poput proteina riže, pantenola i organskog ekstrakta zobi, poznatima po svojim iznimnim svojstvima. Intenzivno njeguje kosu i istovremeno osigurava nježno, prirodno čišćenje.

Primjena:

  • Dovoljnu količinu šampona nanesite na mokru kosu, zapjenite i zatim isperite.
  • Po potrebi ponovite primjenu.
Br. proiz. XBO-GP-NEB39
Sadržaj: 500 ml
EAN: 8002849494394
Marka: NeBiolina
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Šamponi
Tip kose: Osjetljivo vlasište, Za svaki tip kose
Značajke: Testirano na nikal, Unisex, Vegansko
Certtifikati: ICEA
PAO: 12 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca
Za koga?: Dijete
Sastojci (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Ammoniumlaurylsulfat, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Citric Acid, Sodium Chloride, Coco Glucoside, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl Oleate, Hydrolized Rice Protein, Panthenol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Glycerin, Myristyl Lactate, Lactic Acid, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

  1. iz biološkog uzgoja
O zobenoj liniji
Pravne informacije
Proizvođač: GreenHub srl, via L. Muzii 55, 65123, Pescara (PE), Italija, www.nebiolina.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za NeBiolina Gentle Shampoo

74 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,2 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
62 (59%)
4 zvjezdice
16 (15%)
3 zvjezdice
14 (13%)
2 zvjezdice
8 (7%)
1 zvjezdica
5 (4%)

105 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 74 recenzije na drugim jezicima.