NeBiolina KIDS Face Cleansing Mousse, 150 ml

Bez parfema i jednostavno za upotrebu

€ 8,09 € 8,99 -10%

(€ 53,93 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 150 ml

Na stanju od 21. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do petak, 23. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože - i osjetljivu
  • s ekstraktom zelenog čaja
  • veganska formulacija

Često naručeno zajedno sa NeBiolina KIDS Shampoo Organic Oats, 200 ml

NeBiolina KIDS Face Cleansing Mousse, 150 ml € 8,09 (€ 53,93 / l)
NeBiolina KIDS Shampoo Organic Oats, 200 ml € 6,56 (€ 32,80 / l)
Ukupna cijena: € 14,65
Opis

Ova pjena za čišćenje lica za djecu oduševljava formulacijom bez parfema i veganskim sastavom. Prikladna je za sve tipove kože, uključujući osjetljivu, i omogućuje nježno, ali temeljito čišćenje lica, zbog čega je savršena za djecu.

Pjena sadrži vrijedan ekstrakt zelenog čaja i stvara mekanu pjenu koja u trenu oslobađa kožu od ostataka i nečistoća dana.

Primjena:

  • Navlažite lice i vrat.
  • Nanesite pjenu na ruke i njome očistite kožu.
  • Temeljito isperite.
Br. proiz. XBO-GP-NEB26
Sadržaj: 150 ml
EAN: 8002849928264
Marka: NeBiolina
Konzistencija/oblik doziranja: Mousse
Vrste proizvoda: Njega za bebe i djecu, Proizvodi za čišćenje lica
Tip kože: Za sve tipove kože, Osjetljiva koža
Značajke: Testirano na nikal, Vegansko
Certtifikati: ICEA - Cosmos Natural
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Sredstvo za čišćenje lica (tekstura): Pjena za čišćenje
Vrsta pakiranja: boca s pumpicom
Za koga?: Dijete
Mousse Detergente Viso Kids

Aqua, Caprylyl/Capryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Decyl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Betaine, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Bisabolol, Camelia Sinensis Leaf Extract[1], Sodium Gluconate, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate

  1. iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: GreenHub srl, via L. Muzii 55, 65123, Pescara (PE), Italija, www.nebiolina.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

0 recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za NeBiolina KIDS Face Cleansing Mousse

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder