TEEKANNE Bio čaj "NamasTee" - Melem za grlo, 15 vrećica čaja (27 g)
Ayurvedska organska mješavina čajeva
€ 3,69
(€ 136,67 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- sa sladićem
- komorač i majčina dušica
- za trenutke svjesnosti
Opis
Uživajte u svakodnevnim trenucima za sebe uz šalicu čaja koja okusom sladića, komorača i majčine dušice obogaćuje trenutak. Za onaj trenutak u danu kada se možete povući u sebe i uživati gutljaj po gutljaj.
| Br. proiz. | XPI-TK-77226 |
|---|---|
| Sadržaj: | 27 g |
| EAN: | 5901086077229 |
| Marka: | TEEKANNE |
| Konzistencija/oblik doziranja: | Čaj u vrećici |
| Vrste proizvoda: | Čajevi i pribor za čaj |
| Certtifikati: | EU-Bio pečat |
| Upozorenje: | Sadrži sladić. Ako imate visok krvni tlak, trebate izbjegavati prekomjernu konzumaciju. |
| Napomena o skladištenju: | Čuvati na hladnom i suhom |
| Sadržaj (čaj): | Vrećicae čaja |
Sirovine
41 % Sladić (Glycorhiza glabra), 20 % Komorač, Cimet, kora od narandže, Ginger, 6 %
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml[1] |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 4 / 1 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0,2 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0 g |
- bei einer Zubereitung eines Beutels mit 200 ml Wasser
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Austrija, www.teekanne.at/de-at |
|---|