TEEKANNE Bio čaj "NamasTee" - Power Frau, 15 vrećica čaja (27 g)
Ayurvedska mudrost za svakodnevicu
€ 3,69
(€ 136,67 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- hibiskus, đumbir i korijen anđelike
- voćno i osvježavajuće
- visokokvalitetna BIO kvaliteta
Opis
Ovaj NamasTee® podržava snažne žene i sve koji trebaju malo snage! Lagana kiselost cvijeta hibiskusa, vatreno-voćni đumbir i odavno vrlo cijenjen korijen anđelike kao trio daju osvježavajuće voćnu infuziju. Kao i sve čajne kompozicije iz kuće Teekanne, i u ovoj se recepturi nalaze samo najprobraniji sastojci - kod linije NamasTee® čak u pouzdanoj bio kvaliteti.
U pakiranju se nalazi 15 vrećica čaja. Čaj sadrži sladić.
| Br. proiz. | XPI-TK-64718 |
|---|---|
| Sadržaj: | 27 g |
| EAN: | 4009300018124 |
| Marka: | TEEKANNE |
| Konzistencija/oblik doziranja: | Čaj u vrećici |
| Vrste proizvoda: | Čajevi i pribor za čaj |
| Certtifikati: | EU-Bio pečat |
| Upozorenje: | Sadrži sladić. Ako imate visok krvni tlak, trebate izbjegavati prekomjernu konzumaciju. |
| Napomena o skladištenju: | Čuvati na hladnom i suhom, Čuvati na suhom, Čuvati na sobnoj temperaturi |
| Sadržaj (čaj): | Vrećicae čaja |
Sirovine
39 % Cvjetovi hibiskusa, 28 % sladić, listovi kupine, Cimet, 6 % Ginger, kardamom, korijen anđelike, Nelken, listovi maline, crni papar
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 4 / 1 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | <0,1 g |
| od toga Šećer | <0,1 g |
| Bjelančevine | 0,1 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Austrija, www.teekanne.at/de-at |
|---|