Töpfer Babycare gel za pranje, 150 ml

Nježno čišćenje kože i kose s organskim nevenom i pšeničnim mekinjama

€ 5,19

(€ 34,60 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 150 ml

Na stanju od 16. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do utorak, 20. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za osjetljivu dječju kožu
  • s blagim tvarima za pranje
  • njegujuća svojstva
  • ugodno se pjeni

Često naručeno zajedno sa CENTIFOLIA Neutral Anti-Redness Serum, 30 ml

Töpfer Babycare gel za pranje, 150 ml € 5,19 (€ 34,60 / l)
CENTIFOLIA Neutral Anti-Redness Serum, 30 ml € 14,59 (€ 486,33 / l)
Ukupna cijena: € 19,78
Opis

2u1 Babycare gel za pranje pruža idealnu njegu za nježnu kožu i finu kosu vašeg djeteta. Blaga formula s organskim ekstraktom pšeničnih mekinja i organskim nevenom posebno nježno čisti kožu i kosu te pritom čuva prirodnu ravnotežu vlage. Sastojci su savršeno prilagođeni posebnim potrebama osjetljive dječje kože i maze vaše dijete.

Br. proiz. XPI-TOE-6004410
Sadržaj: 150 ml
EAN: 4006303009555
Marka: Töpfer
Konzistencija/oblik doziranja: Losion
Vrste proizvoda: Njega za bebe i djecu, Proizvodi za čišćenje lica
Tip kože: Osjetljiva koža
Tip kose: Tanka kosa
Značajke: Vegansko
Certtifikati: ECOCERT - Cosmos Natural
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Sredstvo za čišćenje lica (tekstura): Gel za pranje
Vrsta pakiranja: karton, tuba
Za koga?: Baby
Sastojci (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Glycerin, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Sodium Citrate, Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract[2], Calendula Officinalis Flower Extract[2], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glyceryl Oleate, Sodium Anisate, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Parfum, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Limonene[1], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Vanillin[1], Sodium Hydroxyde

  1. prirodna eterična ulja
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Töpfer GmbH, Heisinger Straße 6, 87463, Dietmannsried, Njemačka, www.toepfer-babywelt.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Töpfer Babycare gel za pranje

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder