Töpfer Babycare šampon, 150 ml

Blago čišćenje za najmlađe

€ 4,67 € 5,19 -10%

(€ 31,13 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 150 ml

Na stanju od 29. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do ponedjeljak, 02. studenoga

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za osjetljivo vlasište
  • s bio nevenom
  • blago i nježno

Često naručeno zajedno sa Töpfer Babycare kupka s mekinjama, 150 ml

Töpfer Babycare šampon, 150 ml € 4,67 (€ 31,13 / l)
Töpfer Babycare kupka s mekinjama, 150 ml € 3,77 (€ 25,13 / l)
Ukupna cijena: € 8,44
Opis

Nježni šampon marke Töpfer razvijen je s najvećom pažnjom posebno za osjetljivo vlasište najmlađih. Prirodnom, veganskom formulom s Bio nevenom i Bio ekstraktom pšeničnih mekinja koža i kosa nježno se čiste i istovremeno hidratiziraju. Blago čišćenje i prirodna njega optimalni su za redovitu upotrebu i razmazuju Vašeg mališana.

Br. proiz. XPI-TOE-6002510
Sadržaj: 150 ml
EAN: 4006303009517
Marka: Töpfer
Nijanse: sve boje kose
Vrste proizvoda: Njega za bebe i djecu, Šamponi
Tip kože: Osjetljiva koža
Tip kose: Osjetljivo vlasište, Tanka kosa
Značajke: Vegansko
Certtifikati: ECOCERT - Cosmos Natural, EU-Bio pečat
Vrsta pakiranja: tuba
Za koga?: Baby
Sastojci (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Glycerin, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Sodium Citrate, Calendula Officinalis Flower Extract[2], Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract[2], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Sodium Anisate, Parfum, Limonene[1], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Vanillin[1], Sodium Hydroxyde

  1. prirodna eterična ulja
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Töpfer GmbH, Heisinger Straße 6, 87463, Dietmannsried, Njemačka, www.toepfer-babywelt.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Töpfer Babycare šampon

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder