Weleda Ulje za njegu od nevena - bez parfema, 200 ml

Nježno čišćenje i njega

€ 11,79

(€ 58,95 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 11,20 / kom.-5%
  • od 3 proizvoda samo € 10,61 / kom.-10%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • štiti kožu
  • pogodno za dječje masaže
  • ugodno zagrijavajući učinak

Često naručeno zajedno sa Weleda Krema protiv iritacija, 75 ml

Weleda Ulje za njegu od nevena - bez parfema, 200 ml € 11,79 (€ 58,95 / l)
Weleda Krema protiv iritacija, 75 ml € 8,49 (€ 113,20 / l)
Ukupna cijena: € 20,28
Opis

Ulje za njegu kalendule iz Welede idealno je za nježno čišćenje područja pelena, a također i za svakodnevnu njegu kože, jer nema mirisa. S esencijom organske nevena i sezamovog ulja, idealan je za nježnu bebinu masažu.

Primjena:

  • Jednostavno namažite malo ulja na dlanovima ruku i nježnim kružnim pokretima umasirajte u bebinu kožu.
  • Pogodno i za osjetljivu kožu odraslih.
Br. proiz. WEL-100713
Sadržaj: 200 ml
EAN: 4001638096560
Marka: Weleda
Konzistencija/oblik doziranja: Ulje
Vrste proizvoda: Ulja za njegu kože, Njega za bebe i djecu
Tip kože: Za sve tipove kože, Osjetljiva koža, Suha koža
Značajke: Neparfurmirano, Vegansko
Mirisne note: Neven/calendula
Certtifikati: NaTrue
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom i tamnom mjestu, Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca, staklo, karton, Putna veličina - Travel Size
Za koga?: Baby, Dijete
Sastojci (INCI)

Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Calendula Officinalis Flower Extract

O liniji s nevenom
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Njemačka, www.weleda.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Weleda Ulje za njegu od nevena - bez parfema

99 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,7 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
114 (79%)
4 zvjezdice
20 (13%)
3 zvjezdice
5 (3%)
2 zvjezdice
5 (3%)
1 zvjezdica
0 (0%)

144 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 99 recenzija na drugim jezicima.