Babyton Baby & Kids Lipbalm, Neutral (5 g)

Nježna njega usana za najmlađe

€ 4,22 € 4,69 -10%

(€ 844,00 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Miris: Neutral

Na zalihama imamo još samo 6 komada.

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za bebe i djecu
  • štiti od isušivanja
  • hidratizira i hrani
  • omekšavajuća svojstva

Često naručeno zajedno sa Weleda Biljni sapun s nevenom, 100 g

Babyton Baby & Kids Lipbalm, Neutral (5 g) € 4,22 (€ 844,00 / kg)
Weleda Biljni sapun s nevenom, 100 g € 5,30 (€ 53,00 / kg)
Ukupna cijena: € 9,52
Opis

Osjetljive usne beba i djece svaki dan trebaju nježnu, ali učinkovitu zaštitu. Baby & Kids Lipbalm posebno je razvijen za nježne usne beba i male djece. Već pri prvom nanošenju hidratizira, njeguje i štiti od suhoće te vanjskih utjecaja. Maslinovo ulje i shea maslac pružaju intenzivnu njegu, dok pčelinji vosak stvara prirodnu zaštitnu barijeru koja sprječava gubitak vlage. Ulje nevena i ekstrakt korijena alkaneta suhe, osjetljive usne nježno omekšavaju, dok vitamin E podržava prirodni proces obnove kože.

  • za bebe i djecu
  • štiti i hidratizira
  • štiti od vanjskih utjecaja i gubitka vlage
  • savršeno za svakodnevnu upotrebu tijekom cijele godine
  • bez umjetnih mirisa

Primjena:

  • nanositi na usne tijekom dana onoliko često koliko je potrebno, osobito za hladnog, vjetrovitog ili sunčanog vremena
  • idealno za svakodnevnu njegu usana kod kuće i u pokretu
Br. proiz. JNJ-BBT1049
Sadržaj: 5 g
EAN: 8684777774511
Marka: Babyton
Njega usana: Bezbojno, Okus
Konzistencija/oblik doziranja: Stick
Vrste proizvoda: Njega usana, Njega za bebe i djecu
Tip kože: Osjetljiva koža
Značajke: Neparfurmirano
Mirisne note: Neutralnog mirisa, Voćne
Certtifikati: Leaping Bunny
PAO: 24 mjeseca
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: tuljac, karton
Za koga?: Dijete
Sastojci (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cera Alba (Beeswax), Ricinus Communis Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Alkanna Tinctoria Root Extract[1], Calendula Officinalis Flower Oil, Stevia Rebaudiana (Stevia) Extract, Glyceryl Behenate, Tocopherol (Vitamin E)

  1. prirodni sastojak
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Yukselis Ltd., 2537 St., 8, Umit Ave., 06810, Ankara, Turska, www.baby-ton.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Babyton Baby & Kids Lipbalm

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder