Benecos Maslac za tijelo "Auf die Butter, fertig, Glow!", 100 ml

Intenzivna i neutralna njega kože za podatnost

€ 7,55 € 8,39 -10%

(€ 75,50 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihama imamo još samo 7 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za zahtjevnu, suhu kožu
  • hranjivo i hidratantno
  • štiti od gubitka vlage

Često naručeno zajedno sa Benecos Natural Basics gel za tuširanje - Sensitive, 200 ml

Benecos Maslac za tijelo "Auf die Butter, fertig, Glow!", 100 ml € 7,55 (€ 75,50 / l)
Benecos Natural Basics gel za tuširanje - Sensitive, 200 ml € 1,88 (€ 9,40 / l)
Ukupna cijena: € 9,43
Opis

Bogati maslac za tijelo s bio sastojcima poput makadamije, kokosovog ulja i shea maslaca intenzivno njeguje i hrani zahtjevnu, suhu kožu, pruža hidrataciju i jača kožnu barijeru. Receptura istodobno štiti od gubitka vlage te pruža podatnost i ugodan osjećaj na koži.

Primjena: Količinu veličine lješnjaka nanesite na kožu i nježno umasirajte.

Br. proiz. BEN-99224
Sadržaj: 100 ml
EAN: 4260198099224
Marka: Benecos
Konzistencija/oblik doziranja: Maslac
Vrste proizvoda: Njega tijela
Tip kože: Zahtjevna koža, Suha koža
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Vanilijaste
Certtifikati: BDIH - Cosmos Organic
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: lončić
Sastojci (INCI)

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Macadamia Integrifolia Seed Oil[2], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Parfum[1], Lecithin, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Vanillin[1]

  1. prirodna parfemska kompozicija
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Njemačka, www.cosmondial.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Benecos Maslac za tijelo "Auf die Butter, fertig, Glow!"