Biofficina Toscana Family Solid Shower Shampoo, 80 g

Nježno čišćenje za cijelu obitelj

€ 13,99

(€ 174,88 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 80 g

Na zalihi

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 13,01 / kom.-7%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za kožu i kosu odraslih i djece
  • s komoračem i pšeničnim škrobom
  • čisti i olakšava raščešljavanje
  • formula bez vode

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Family Solid Shower Shampoo, 80 g € 13,99 (€ 174,88 / kg)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,39 (€ 71,95 / l)
Ukupna cijena: € 28,38
Opis

Family Solid Shower Shampoo marke Biofficina Toscana kruto je sredstvo za čišćenje tijela i kose, prikladno za odrasle i djecu. Formula bez vode i postupka saponifikacije sadrži površinski aktivne tvari biljnog podrijetla, ekstrakt bio toskanskog komorača, pšenični škrob i sastojak koji olakšava raščešljavanje.

U dodiru s vodom stvara meku pjenu koja nježno čisti kožu i kosu. Formula pomaže održavati kosu mekom i čini je lakšom za raščešljavanje, dok miris karakteriziraju svježe zelene note. Praktičan kruti oblik posebno je prikladan za putovanja ili odlazak u teretanu.

Glavne značajke

  • kruto sredstvo za čišćenje tijela i kose
  • s ekstraktom bio toskanskog komorača
  • s površinski aktivnim tvarima biljnog podrijetla i pšeničnim škrobom
  • pomaže održavati kosu mekom i lakše raščešljivom
  • prikladno za odrasle i djecu
  • formula bez vode i postupka saponifikacije

Primjena

Nanesite na navlaženu kosu i tijelo, nježno umasirajte i isperite. Nakon uporabe ostavite proizvod da se osuši. Za optimalno čuvanje možete upotrebljavati Portasolido.

Br. proiz. BTO-0214
Sadržaj: 80 g
EAN: 8003140491365
Marka: Biofficina Toscana
Konzistencija/oblik doziranja: Čvrsto
Vrste proizvoda: 2u1 šampon i gel za tuširanje, Higijena tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Tip kose: Za svaki tip kose
Značajke: Testirano na nikal, Unisex, Vegansko
Mirisne note: Svježe
Certtifikati: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 mjeseci
Vrsta pakiranja: karton
Za koga?: Dijete
Sastojci (INCI)

Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Coco­ Sulfate, Triticum Vulgare (Wheat) Starch, Cetearylalcohol, Hydrogenated Palm Glycerides, Lauryl Pca, Glyceryl Stearate Se, Aqua, Polyamino Sugar Condensate, Parfum, Sodium Lauroyl Glutamate, Lactic Acid, Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Extract[1], Sucrose, Glycerin, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Titanium Oxides, Limonene

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Pravne informacije
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana Family Solid Shower Shampoo

17 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,5 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
24 (75%)
4 zvjezdice
3 (9%)
3 zvjezdice
2 (6%)
2 zvjezdice
2 (6%)
1 zvjezdica
1 (3%)

32 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 17 recenzija na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder