Biofficina Toscana MEN Face Cream, Woody (50 ml)

Hidratantna krema za lice s bio smiljem s otoka Elbe

€ 18,99

(€ 379,80 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Miris: Woody

Na zalihi

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 17,66 / kom.-7%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • sa smiljem, niacinamidom, ureom i natrijevim PCA
  • hidratizira, umiruje i njeguje
  • bogata, ali lagana tekstura

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana MEN Shampoo & Shower Gel, Drvenasti miris (200 ml)

Biofficina Toscana MEN Face Cream, Woody (50 ml) € 18,99 (€ 379,80 / l)
Biofficina Toscana MEN Shampoo & Shower Gel, Drvenasti miris (200 ml) € 12,39 (€ 61,95 / l)
Ukupna cijena: € 31,38
Opis

MEN Face Cream marke Biofficina Toscana je hidratantna krema za svakodnevnu njegu muške kože i prikladna je za sve tipove kože. Bogata, ali lagana tekstura lako se upija i može se upotrebljavati ujutro i navečer na licu i vratu.

Formula sadrži ekstrakt bio talijanskog smilja s otoka Elbe s njegujućim svojstvima te bio ekstrakte sljeza, nevena i pasiflore s umirujućim djelovanjem. Niacinamid, urea i natrijev PCA doprinose hidrataciji kože, dok bio ekstra djevičansko maslinovo ulje Toscano IGP i skvalan imaju omekšavajuća svojstva. Vitamini C i E nadopunjuju sastav. Krema ostavlja kožu mekom i elastičnom, uz intenzivne drvenaste note.

Glavne značajke

  • za sve tipove kože
  • s bio talijanskim smiljem s otoka Elbe
  • s niacinamidom, ureom i natrijevim PCA
  • s bio ekstra djevičanskim maslinovim uljem Toscano IGP i skvalanom
  • s bio ekstraktima sljeza, nevena i pasiflore
  • hidratantno, umirujuće i njegujuće djelovanje
  • bogata, ali lagana tekstura
  • za svakodnevnu jutarnju i večernju primjenu
  • s intenzivnim drvenastim notama

Primjena

Ujutro i navečer nanesite na lice i vrat te nježno umasirajte dok se krema potpuno ne upije.

Br. proiz. BTO-0165
Sadržaj: 50 ml
EAN: 8003140490726
Marka: Biofficina Toscana
Konzistencija: Kreme
Vrste proizvoda: Njega za muškarce, Maske za lice
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Ayurvedsko, Testirano na nikal, Vegansko
Mirisne note: Drvenaste
Certtifikati: AIAB, Leaping Bunny
Vrsta pakiranja: airless dozator
Sastojci (INCI)

Aqua, Dicaprylyl Ether, Squalen, Sorbitan Olivate, Cetearylalcohol, Cetearyl Glucoside, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Myristyl Myristate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Passiflora Incarnata Flower Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract[1], Fructose, Glycine, Inositol, Niacinamide, Urea, Sodium Lactate, Sodium Pca, Glycerin, Benzyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Parfum, Sorbitan Palmitate, Xanthan Gum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Hexyl Cinnamal, Sodium Hydroxyde, Lecithin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citronellal, Hydroxy Citronellal, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Benzoate, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Linalool, Limonene, Citricacid

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
O liniji za muškarce
O Airless sustavu
Pravne informacije
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana MEN Face Cream

72 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,2 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
98 (46%)
4 zvjezdice
69 (32%)
3 zvjezdice
39 (18%)
2 zvjezdice
6 (2%)
1 zvjezdica
1 (0%)

213 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 72 recenzije na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder