Birkengold Žvakaća guma - Vitamin C + cink, 28 g
Dodatak prehrani bez šećera s voćnim okusom
€ 3,79
(€ 135,36 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- aroma naranče i limuna
- bez umjetnih sladila
- veganski proizvod, bez plastike
-
Unisex -
Vegansko
Opis
Ova Birkengold žvakaća guma idealan je dodatak koji će vam pružiti vrijedne i bitne elemente svaki dan. Kombinacija vitamina C i cinka apsorbira se kroz oralnu sluznicu tijekom žvakanja i daje vam doživljaj voćnog okusa. Zaslađena isključivo ksilitolom iz kore breze i bukve te bazom za žvakanje (chicle) od soka sapodile i voska kandelile, vitaminska žvakaća guma pridonosi i uravnoteženoj oralnoj flori.
Praktično pakiranje na preklop posebno je prikladno za putovanje.
Preporuka za konzumaciju: Žvakati do 3 komada žvakaće gume dnevno tijekom dana.
Napomena: Pretjerana konzumacija može imati laksativni učinak.
Pozor!
Vlasnici kućnih ljubimaca, posebno vlasnici pasa: Xylitol je nepodnošljiv za životinje i, poput grožđa i čokolade, može biti opasan čak i u malim količinama!
| Br. proiz. | XFA-BKG-1221 |
|---|---|
| Sadržaj: | 28 g |
| EAN: | 9120048833321 |
| Marka: | Birkengold |
| Konzistencija/oblik doziranja: | Tablete za žvakanje |
| Vrste proizvoda: | Dodaci prehrani |
| Značajke: | Bez titanijevog dioksida, Bez plastike, Unisex, Vegansko |
| Certtifikati: | Vegansko bez certifikata |
| Napomena o skladištenju: | Čuvati na hladnom |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
69 % sladilo (ksilitol iz brezove kore, ksilitol iz bukove kore), 19 % Chewable base (sok sapodile (Manilkara zapota), Candida bombicola glukoza, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina (E330))), vitamin C, prirodna aroma, Ovlaživač (glicerin), cinkov oksid, zgušnjivač (Gummi Arabicum), ulje limuna, tvar za poliranje (karnauba vosak)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 762 / 182 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 69 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| od toga Polivalentni alkoholi | 69 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 0,7 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0,01 g |
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (3 Tablete za žvakanje) |
|---|---|
| vitamin C | 120 mg |
| Cink | 7,5 mg |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Birkengold GmbH, Baesbergstraße 1, 3202, Hofstetten-Grünau, Austrija, www.birkengold.com |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Birkengold Žvakaća guma - Vitamin C + cink
4 recenzije kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 3 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (16%) |
| 3 zvjezdice | | 2 | (33%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
6 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 4 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.