Gyada Cosmetics Anti-Frizz-šampon, 250 ml

Blago čišćenje s omekšavajućim učinkom!

€ 14,49

(€ 57,96 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 250 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: četvrtak, 01. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 13,76 / kom.-5%
  • od 3 proizvoda samo € 13,04 / kom.-10%
  • od 6 proizvoda samo € 11,88 / kom.-18%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za suhu, tretiranu i oštećenu kosu
  • s uljima argana, lana i avokada
  • pruža sjaj
  • vegansko
  • AIAB AIAB
  • Testirano na nikal Testirano na nikal
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Gyada Cosmetics Anti-Frizz-regenerator, 200 ml

Gyada Cosmetics Anti-Frizz-šampon, 250 ml € 14,49 (€ 57,96 / l)
Gyada Cosmetics Anti-Frizz-regenerator, 200 ml € 15,59 (€ 77,95 / l)
Ukupna cijena: € 30,08
Opis

Zahvaljujući svojoj blagoj formuli ovaj šampona je odličan za suhu, krhku i ispucanu kosu koja se lako lomi. Čini kosu mekom i zahvaljujući odabranim uljima argana, lana i avokada stvara zaštitni film oko vlasi. Nježno čisti i glatku i kovrčavu kosu.

Ekstrakt sljeza, hidrolizirani proteini soje i hidrolat ruže i različka vraćaju kosi mekoću. Uz to šampon njeguje i smanjuje statički elektricitet.

Primjena:

  • Uzeti malu količinu proizvoda i nježno utrljati na mokro vlasište.
  • Možete razrijediti šampon kako bi ga dodatno ublažili i poboljšali učinak pjene.
  • Za bolji učinak preporučuje se da prije sušenja primijenite Anti-Frizz-sprej.
  • Za vrlo suhu kosu preporuča se da prije pranja primijenite hranjivu masku za kosu.
Br. proiz. GYA-GC008
Sadržaj: 250 ml
EAN: 8054609981514
Marka: Gyada Cosmetics
Vrste proizvoda: Šamponi
Tip kose: Obojena kosa, Oštećena kosa, Suha kosa
Značajke: Testirano na nikal, Vegansko
Certtifikati: AIAB
Sastojci (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerin, Rosa Centifolia Flower Water, Centaurea Cyanus Flower Water, Disodium Cocoamphodiacetate, Lauryl Glucoside, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Linum Usitatissimum Oil[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil, Malva Sylvestris Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Protein, Citrus Lemon Peel Oil, Sodium Pca, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum[2], Citricacid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Benzyl Alcohol

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  2. u skladu s AIAB smjernicama
Prikladni proizvodi
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvođač: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italija, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Gyada Cosmetics Anti-Frizz-šampon

50 recenzije kupaca u drugim jezicima

3,8 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
34 (36%)
4 zvjezdice
23 (24%)
3 zvjezdice
24 (25%)
2 zvjezdice
8 (8%)
1 zvjezdica
4 (4%)

93 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 50 recenzija na drugim jezicima.