Gyada Cosmetics Zaglađujuća toplinska zaštita kose, 125 ml

Optimalna njega tijekom stiliziranja

€ 17,69

(€ 141,52 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 125 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: utorak, 06. listopada, ako naručite do: četvrtak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za ravnu kosu
  • zaštitna svojstva
  • idealno za pegle i sušila za kosu

Često naručeno zajedno sa Gyada Cosmetics Balzam za zaglađivanje kose, 200 ml

Gyada Cosmetics Zaglađujuća toplinska zaštita kose, 125 ml € 17,69 (€ 141,52 / l)
Gyada Cosmetics Balzam za zaglađivanje kose, 200 ml € 13,49 (€ 67,45 / l)
Ukupna cijena: € 31,18
Opis

Toplinska zaštita posebno je formulirana za oblikovanje kose sušilom za kosu i peglom za kosu te pruža optimalnu zaštitu zahvaljujući ekstraktima lana, zobi, acai bobica i amaranta.

Upotreba: Poprskajte po kosi prije sušenja ili ravnanja.

Br. proiz. GYA-GC157
Sadržaj: 125 ml
EAN: 8054609981620
Marka: Gyada Cosmetics
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Stiliziranje kose
Tip kose: Ravna kosa
Značajke: Testirano na nikal, Sigurno tijekom trudnoće, Vegansko
Certtifikati: AIAB
PAO: 6 mjeseci
Vrsta pakiranja: bočica s raspršivačem / sprej
Sastojci (INCI)

Aqua, Glycerin, Cetearylalcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, C15-19 Alkane, Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Avena Sativa (Oat) Leaf/Stalk Extract[1], Euterpe Oleracea Fruit Extract, Amaranthus Hypochondriacus Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Hydrolized Wheat Protein, Alanine, Arginin, Histidine, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Pca Glyceryl Oleate, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Parfum[2], Benzyl Alcohol, Lactic Acid, Propandiol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Potassium Sorbate

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  2. u skladu s AIAB smjernicama
Prikladni proizvodi
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italija, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Gyada Cosmetics Zaglađujuća toplinska zaštita kose

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

4,5 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (50%)
4 zvjezdice
1 (50%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

2 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.