i+m Hair Care Golden Glow ulje za kosu, 30 ml

Vaš svakodnevni zlatni trenutak za svilenkaste duljine

€ 16,80 € 17,69 -5%

(€ 560,00 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 30 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kose
  • sa skvalanom i plemenitim arganovim uljem
  • intenzivan sjaj i hidratacija

Često naručeno zajedno sa Afrolocke Šampon, 250 ml

i+m Hair Care Golden Glow ulje za kosu, 30 ml € 16,80 (€ 560,00 / l)
Afrolocke Šampon, 250 ml € 15,59 (€ 62,36 / l)
Ukupna cijena: € 32,39
Opis

Imate suhu kosu i opterećene vrhove? Pružite svojoj kosi luksuznu dubinsku njegu uz Golden Glow ulje za kosu marke i+m Naturkosmetik koja opterećenim dužinama odmah daje njegovaniji izgled! Kombinacija skvalana i plemenitih ulja poput argana, makadamije i avokada zatvara vlagu izravno u kosi te tako može pomoći u njezi kose sklone ispucalim vrhovima i lomljenju.

Već nekoliko kapi ove izdašne formule njeguje strukturu, poboljšava raščešljavanje i daje Vašoj kosi novu, vitalnu elastičnost. Uživajte u svilenkastom finišu i osvježavajućem mirisu svježe limunske trave, dok Vaši vrhovi ponovno dobivaju prirodnu podatnost.

Primjena:
Nekoliko kapi protrljajte među dlanovima i rasporedite po vrhovima kose prosušenima ručnikom.

Br. proiz. IM-70917
Sadržaj: 30 ml
EAN: 4037904709179
Marka: i+m
Konzistencija/oblik doziranja: Ulje
Vrste proizvoda: Njega kose
Tip kose: Za svaki tip kose
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Citrusi/Nalik citrusima
Certtifikati: Leaping Bunny, Vegan Society, BDIH - Cosmos Organic
Vrsta pakiranja: Pipeta / bočica s pipetom
Sastojci (INCI)

Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[2], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[2], Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil[2], Macadamia Integrifolia Seed Oil[2], Squalane, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[2], Isoamyl Laurate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[2], Persea Gratissima (Avocado) Oil[2], Pinus Sibirica Seed Oil[2], Cymbopogon Flexuosus (Lemongras) Oil[2], Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Parfum[1], Citral[1], Citronellol[1], Geraniol[1], Limonene[1], Linalool[1], Linalyl Acetate[1], Pinene[1], Camphor[1], Geranyl Acetate[1], Beta-Caryophyllene[1], Carvone[1], Terpineol[1], Isoeugenol[1]

  1. iz eteričnih ulja
  2. kontrolirano biološki
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: i+m NATURKOSMETIK BERLIN GmbH, Greifswalder Str. 214, 10405, Berlin, Njemačka, info@iplusm.berlin, iplusm.berlin

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za i+m Hair Care Golden Glow ulje za kosu

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder