Lavera basis sensitiv blagi sapun za njegu, 250 ml

Posebno nježno čišćenje kože za svaku prigodu

€ 4,09

(€ 16,36 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 250 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 3,88 / kom.-5%
  • od 3 proizvoda samo € 3,68 / kom.-10%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • i za suhu, osjetljivu kožu
  • čisti bez isušivanja
  • pH-neutralno

Često naručeno zajedno sa Lavera basis sensitiv blagi sapun za njegu, 500 ml - za ponovno punjenje

Lavera basis sensitiv blagi sapun za njegu, 250 ml € 4,09 (€ 16,36 / l)
Lavera basis sensitiv blagi sapun za njegu, 500 ml - za ponovno punjenje € 5,19 (€ 10,38 / l)
Ukupna cijena: € 9,28
Opis

Blagi sastav, nježno čišćenje i sastojci prilagođeni koži karakteriziraju ovaj sapun za njegu. Formuliran je od organske aloe vere i organske kamilice i idealan je za sve tipove kože, čak i osjetljivu i suhu. Njegova pH-neutralna formulacija stvara nježnu pjenu i čisti bez isušivanja kože.

Primjena: Operite ruke sapunom, a zatim ih isperite toplom vodom.

Br. proiz. LA-116531
Sadržaj: 250 ml
EAN: 4021457667550
Marka: Lavera
Lavera: Basis Sensitiv
Konzistencija sapuna: Tekući
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Sapuni
Tip kože: Osjetljiva koža, Suha koža
Značajke: Nadopunjivo, pH neutralan za kožu, Refill, Unisex, Vegansko
Certtifikati: NaTrue, Vegan Society
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: u vrećici koja se može zatvoriti, boca s pumpicom
Sastojci (INCI)

Aqua, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Betaine, Citric Acid, Maris Sal, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Melissa Officinalis Leaf Extract[1], Glyceryl Oleate, Disodium Cocoyl Glutamate, Cetearylalcohol, Glyceryl Caprylate, Sodium Cetearyl Sulfate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Glyceryl Undecylenate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum[2], Limonene[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Linalool[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Citronellol[2]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  2. iz prirodnih eteričnih ulja
Napomena proizvođača
Pravne informacije
Proizvođač: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Njemačka, www.lavera.de/impressum

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

0 recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Lavera basis sensitiv blagi sapun za njegu

46 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,6 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
71 (73%)
4 zvjezdice
16 (16%)
3 zvjezdice
8 (8%)
2 zvjezdice
2 (2%)
1 zvjezdica
0 (0%)

97 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 46 recenzija na drugim jezicima.