Natessance Ultra-hranjivi šampon - shea maslac i keratin, 500 ml

Nježno čišćenje s intenzivno njegujućim biljnim aktivnim tvarima

€ 16,89

(€ 33,78 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 500 ml

Na zalihama imamo još samo 6 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 16,04 / kom.-5%
  • od 3 proizvoda samo € 15,20 / kom.-10%
  • od 6 proizvoda samo € 13,84 / kom.-18%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za vrlo suhu, zamršenu i kovrčavu kosu
  • bez sulfata i posebno nježan
  • intenzivno hranjiv i zaštitan

Često naručeno zajedno sa Natessance Ultra-hranjivi regenerator - shea maslac i keratin, 200 ml

Natessance Ultra-hranjivi šampon - shea maslac i keratin, 500 ml € 16,89 (€ 33,78 / l)
Natessance Ultra-hranjivi regenerator - shea maslac i keratin, 200 ml € 15,49 (€ 77,45 / l)
Ukupna cijena: € 32,38
Opis

Obogaćen organskim shea maslacem, koji je cijenjen po svojim hranjivim svojstvima, ovaj šampon nježno čisti, intenzivno njeguje i pruža sjaj. Njegova formulacija također sadrži biljni keratin koji nudi zaštitu i regeneraciju kako bi kosa postala podatna i gipka.

  • dermatološki testirano

Napomene:

  • U slučaju kontakta s očima temeljito isperite.
  • Čuvati izvan dohvata djece.
  • Ne gutati.

Rok trajanja nakon otvaranja: 6 mjeseci

Br. proiz. GLN-1340867
Sadržaj: 500 ml
EAN: 3517360020151
Marka: Natessance
Vrste proizvoda: Šamponi
Tip kose: Kosa sklona kovrčanju i frizzu, Kovrčava kosa, Oštećena kosa, Suha kosa
Značajke: Bez sulfata, Unisex
Certtifikati: Cosmébio, ECOCERT - Cosmos Organic, One Voice
Sastojci (INCI)

Aqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Glyceryl Stearate Se, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Sodium Cocoyl Glutamat, Caolin Clay, Lactic Acid, Sodium Hydroxyde, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Moringa Oleifera Seed Extract, Arginine Ferulate, Oryza Sativa Protein, Oryza Sativa Extract, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Phytic Acid, Calcium Gluconate, Linalool

  1. iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Natescience, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Francuska, contact@leanature.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Natessance Ultra-hranjivi šampon - shea maslac i keratin

4 recenzije kupaca u drugim jezicima

3,4 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
4 (44%)
4 zvjezdice
2 (22%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
3 (33%)

9 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 4 recenzije na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder