Yogi Tea Slatki snovi, bio, 17 vrećica čaja (34 g)

Mirna večer za dobar san

€ 4,13 € 4,59 -10%

(€ 121,47 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 17 vrećica čaja

Na zalihama imamo još samo 9 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • intenzivno cvjetni biljni čaj
  • s kamilicom i cvjetovima hmelja
  • sadrži prirodno ulje lavande

Često naručeno zajedno sa Yogi Tea Bio čaj Za sreću, 30,60 g

Yogi Tea Slatki snovi, bio, 17 vrećica čaja (34 g) € 4,13 (€ 121,47 / kg)
Yogi Tea Bio čaj Za sreću, 30,60 g € 4,13 (€ 134,97 / kg)
Ukupna cijena: € 8,26
Opis

Pripremite se za mirnu večer uz Yogi Tea Slatki snovi, bio i prepustite se njegovim intenzivnim cvjetnim mirisom i okusom. Ova pažljivo izrađena mješavina biljnog čaja kombinira ulje lavande s odabranim biljnim sastojcima i ugodan je izbor za vašu večernju rutinu nakon dugog dana.

Sve prednosti proizvoda:

  • Aromatična mješavina bilja: mirisno ulje lavande pruža intenzivne cvjetne note okusa
  • Za ugodne večernje trenutke: nježna kamilica skladno se uklapa u večernju rutinu
  • Sastav inspiriran ajurvedom: pažljivo odabrani sastojci slijede principe Ayurvedske tradicije

Ukratko:
Uz Yogi Tea Slatki snovi, bio, možete upotpuniti svoju večernju rutinu ugodnom aromatičnom šalicom čaja. Pažljivo odabrani sastav kombinira visokokvalitetno ulje lavande s kamilicom i hmeljem. Gorko-slatke i cvjetne arome imaju posebno mjesto u ajurvedskoj tradiciji, a kombinacija odabranih sastojaka stvara skladnu mješavinu čaja.

Neka priprema čaja bude ugodan dio vaše večernje rutine i trenutak za sebe. Nježan miris svježe skuhanog čaja stvara ugodnu atmosferu za miran kraj dana.

Br. proiz. XAY-VKN-484300
Sadržaj: 34 g
EAN: 4012824407329
Marka: Yogi Tea
Highlights: Novosti
Konzistencija/oblik doziranja: Čaj u vrećici
Vrste proizvoda: Čajevi i pribor za čaj
Značajke: Ayurvedsko, Bez glutena, Bez laktoze, Vegansko
Certtifikati: EU-Bio pečat
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom i suhom
Sadržaj (čaj): Vrećicae čaja
Vrijeme infuzije: 5 minuta
Sirovine

Komorač[1], paprena metvica[1], limunska trava[1], 17 % cvjetovi kamilice[1], Matičnjak[1], Kadulja[1], 5 % Lavanda cvjetovi[1], kardamom (Elettaria cardamomum)[1], 1,5 % Hmelj[1], 1,4 % Ulje lavande[1], Muškatni oraščić[1]

  1. iz kontrolirane ekološke proizvodnje
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: YOGI TEA GmbH, Burchardstraße 24, 20095, Hamburg, Njemačka, info@yogitea.com, www.yogitea.com/en

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Yogi Tea Slatki snovi, bio

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder