Benecos Natural Tinted Lip Balm SPF 15, soft bloom (4,70 g)

Lagana zaštita od sunca s daškom boje

€ 3,77 € 4,19 -10%

(€ 802,13 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Boja: soft bloom

Hladni ružičasti ton – prirodan i suptilan.

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • biljni pigmenti
  • prirodni završetak
  • uravnotežen omjer UV filtara
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Benecos Natural Tinted Lip Balm SPF 15, berry bliss (4,70 g)

Benecos Natural Tinted Lip Balm SPF 15, soft bloom (4,70 g) € 3,77 (€ 802,13 / kg)
Benecos Natural Tinted Lip Balm SPF 15, berry bliss (4,70 g) € 3,77 (€ 802,13 / kg)
Ukupna cijena: € 7,54
Opis

Tonirani stikovi za njegu usana pružaju cjelovitu njegu za usne: uravnoteženu mineralnu UV zaštitu, njegu i boju! Ističu se i veganskom formulacijom s biljnim pigmentima, koja pruža podatnost i prirodan finiš.

Br. proiz. BEN-98975
Sadržaj: 4,70 g
EAN: 4260198098975
Marka: Benecos
Njega usana: Zaštita od sunca
Konzistencija/oblik doziranja: Stick
Primjena : Usne
Zaštita od sunca (SPF): SPF 15
Vrste proizvoda: Njega usana
Značajke: Tonirano, Vegansko
PAO: 6 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: tuljac
Sastojci (INCI)

Ricinus Communis Seed Oil[2], Zinc Oxide, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Caprylic/Capric Triglyceride, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Rhus Verniciflua Peel Wax, Oryza Sativa (Rice) Bran Cera, Sorbitan Olivate, Maltodextrin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera[2], Theobroma Cocoa Seed Butter[2], Polyhydroxystearic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Ricinus Communis Seed Oil, Parfum[1], Anthocyanins, Caolin Clay, Geraniol[1], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[1], Linalool[1], Citronellol[1], Beta-Caryophyllene[1], Geranyl Acetate[1], CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 77742 (Manganese Violet), CI 77491 (Iron Oxide)

  1. prirodna parfemska kompozicija
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Napomene o zaštiti od sunca
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Njemačka, www.cosmondial.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Benecos Natural Tinted Lip Balm SPF 15

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.