bioearth Sensitive Calm Ultra Calm Face Cream, 50 ml

Blaga njega lica za posebne potrebe

€ 19,94 € 20,99 -5%

(€ 398,80 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 50 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za vrlo osjetljivu i suhu kožu
  • ublažava osjećaj iritacije
  • obnavljajuće i uravnotežujuće

Često naručeno zajedno sa bioearth ELEMENTA PURIFY cink + niacinamid 11%, 30 ml

bioearth Sensitive Calm Ultra Calm Face Cream, 50 ml € 19,94 (€ 398,80 / l)
bioearth ELEMENTA PURIFY cink + niacinamid 11%, 30 ml € 15,59 (€ 519,67 / l)
Ukupna cijena: € 35,53
Opis

Ova krema za lice koristi prirodne sastojke poput bio aloe vere, ekstrakta Zanthoxylum Bungeanum i mnogih drugih biljnih ekstrakata, koji su u biljnoj njezi poznati po umirujućim i regenerirajućim svojstvima. Svojom bogatom i podatnom teksturom krema je namijenjena svakodnevnoj primjeni, osobito kod vrlo osjetljive, suhe i zahtjevne kože. Pruža trenutačno ublažavanje osjećaja iritacije i zatezanja te podržava održavanje fiziološke ravnoteže.

Br. proiz. BER-BSC05
Sadržaj: 50 ml
EAN: 8029182014775
Marka: bioearth
Primjena: 24-satna njega
Konzistencija/oblik doziranja: Krema
Vrste proizvoda: Kreme za lice
Tip kože: Zahtjevna koža, Osjetljiva koža, Suha koža
Značajke: Bez alkohola, Testirano na nikal, Sigurno tijekom trudnoće, Unisex, Vegansko
Certtifikati: AIAB
PAO: 6 mjeseci
Vrsta pakiranja: tuba
Sastojci (INCI)

Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Stearate, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Glycerin, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Tocopherylacetat, Vitis Vinifera Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Zanthoxylum Bungeanum Fruit Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Arctium Lappa (Burdock) Root Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Citrus Bergamia Peel Oil, Lavandula Oil/Extract, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Citrus Limon Oil, Tocopherol (Vitamin E), Magnesium Sulphate, Zinc Stearate, Oleyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Limonene, Linalyl Acetate, Linalool, Anethole, Citronellol, Pinene, Geraniol, Benzyl Alcohol, Cinnamal

  1. iz biološkog uzgoja
O Sensitive Calm liniji
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: BIOEARTH a brand of Naturalia Tantum S.p.A., C.so Italia 22, 20122, Milano (MI), Italija, bioearth.it

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za bioearth Sensitive Calm Ultra Calm Face Cream

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

4,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (33%)
4 zvjezdice
1 (33%)
3 zvjezdice
1 (33%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

3 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder