Biofficina Toscana After-Sun Shower Shampoo & Shower Gel, 100 ml

Nježno čišćenje kože i kose nakon izlaganja suncu

€ 9,19

(€ 91,90 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 8,54 / kom.-7%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za tijelo i kosu nakon izlaganja suncu, morskoj vodi i vodi u bazenu
  • sa smiljem i divizmom, aminokiselinama i šećerima
  • čisti, hidratizira i umiruje
  • pomaže njegovati kožu nakon izlaganja vanjskim utjecajima
  • Testirano na nikal Testirano na nikal
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana After-Sun Shower Shampoo & Shower Gel, 100 ml € 9,19 (€ 91,90 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,39 (€ 71,95 / l)
Ukupna cijena: € 23,58
Opis

After-Sun Shower Shampoo & Shower Gel marke Biofficina Toscana proizvod je za čišćenje 2 u 1 za tijelo i kosu, namijenjen nježnom čišćenju nakon izlaganja suncu, morskoj vodi ili vodi u bazenu. Formula sadrži površinski aktivne tvari biljnog podrijetla te ekstrakte smilja i velecvjetne divizme iz organskog uzgoja u Toskani s umirujućim, omekšavajućim i njegujućim svojstvima.

Sastav nadopunjuju glicerin, sorbitol te kompleks aminokiselina i šećera s hidratantnim i umirujućim svojstvima, koji pomaže održavati hidrataciju kože. Bio ekstrakt nevena nadopunjuje formulu umirujućim i omekšavajućim svojstvima. Proizvod je prikladan i za kosu, koju nakon izlaganja suncu, morskoj vodi i kloru nježno čisti te pruža ugodan osjećaj svježine i mekoće. Miris karakteriziraju slatke voćne note.

Glavne značajke

  • za tijelo i kosu nakon izlaganja suncu, morskoj vodi i vodi u bazenu
  • sa smiljem i velecvjetnom divizmom iz organskog uzgoja u Toskani
  • s bio nevenom, glicerinom i sorbitolom
  • s kompleksom aminokiselina i šećera s hidratantnim svojstvima
  • za nježno čišćenje, hidrataciju, umirivanje i njegu
  • pomaže održavati ugodan osjećaj kože nakon izlaganja vanjskim utjecajima
  • nježno čisti kožu i kosu
  • pruža ugodan osjećaj svježine i mekoće

Primjena

Nanesite na mokru kožu i kosu, nježno umasirajte i temeljito isperite.

Br. proiz. BTO-0359
Sadržaj: 100 ml
EAN: 8003140493109
Marka: Biofficina Toscana
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Primjena : Kosa
Vrste proizvoda: 2u1 šampon i gel za tuširanje, Higijena tijela
Tip kože: Za sve tipove kože, Koža opterećena suncem
Tip kose: Za svaki tip kose
Značajke: Testirano na nikal, Unisex, Vegansko
PAO: 12 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca, Putna veličina - Travel Size
Sastojci (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Verbascum Thapsus Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Coco Glucoside, Proline, Glyceryl Oleate, Betaine, Coco-Betaine, Inositol, Serin, Benzylbenzoat, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Benzaldehyde, Sodium Dehydroacetate, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Sorbit, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid

  1. iz biološkog uzgoja
Pravne informacije
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana After-Sun Shower Shampoo & Shower Gel

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

4,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
0 (0%)
4 zvjezdice
1 (100%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder