Biofficina Toscana Elastic Skin Body Serum, 150 ml

Njega za podatniji osjećaj kože s bio toskanskom metvicom

€ 21,14 € 23,49 -10%

(€ 140,93 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 150 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za manje podatnu kožu i kožu sa strijama
  • s metvicom, bio šipkom i uljem slatkog badema
  • za podatniji izgled, hrani, omekšava i tonizira
  • pomaže održati kožu mekom, podatnom i čvrstom

Često naručeno zajedno sa Urtekram Coconut Shower Gel, 500 ml

Biofficina Toscana Elastic Skin Body Serum, 150 ml € 21,14 (€ 140,93 / l)
Urtekram Coconut Shower Gel, 500 ml € 11,24 (€ 22,48 / l)
Ukupna cijena: € 32,38
Opis

Elastic Skin Body Serum marke Biofficina Toscana je serum za njegu tijela namijenjen poboljšanju elastičnog i čvrstog izgleda kože te njezi područja s vidljivim strijama. Formula sadrži ekstrakt paprene metvice iz organskog uzgoja u Toskani te bio ulje šipka i ulje slatkog badema s hranjivim i omekšavajućim svojstvima koja podržavaju elastičnost kože.

Sastav je obogaćen ekstraktima bršljana, breze i centele te aktivnim sastojkom iz listova Manilkara multinervis, koji doprinosi elastičnijem i čvršćem izgledu kože. Tekstura se lako upija te hidratizira i njeguje bez osjećaja težine, a koža ostaje mekana, elastična i čvršćeg izgleda. Idealna je za područja tijela na kojima su strije češće vidljive. Miris karakteriziraju svježe mentolne note.

Glavne značajke

  • za kožu manje elastičnog izgleda i s vidljivim strijama
  • s paprenom metvicom iz organskog uzgoja u Toskani
  • s bio uljem šipka i uljem slatkog badema
  • s ekstraktima bršljana, breze i centele
  • hranjivo, omekšavajuće i tonizirajuće djelovanje koje podržava elastičnost kože
  • pomaže poboljšati izgled kože sa strijama
  • doprinosi mekoj, elastičnoj i čvršćoj koži
  • tekstura koja se brzo upija

Primjena

Nanesite na željena područja i umasirajte dok se proizvod potpuno ne upije.

Br. proiz. BTO-0349
Sadržaj: 150 ml
EAN: 8003140493062
Marka: Biofficina Toscana
Konzistencija/oblik doziranja: Serum
Vrste proizvoda: Njega tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Sigurno tijekom trudnoće, Vegansko
Mirisne note: Menta/metvica
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca s pumpicom
Sastojci (INCI)

Aqua, Dicaprylyl Ether, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sargassum Fluitans/Natans Extract, Rosa Mosqueta Seed Oil[2], Mentha Piperita Leaf Extract[2], Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract[2], Betula Alba Leaf Extract[2], Centella Asiatica Leaf Extract, Manilkara Multinervis Leaf Extract, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Parfum, Dehydroacetic Acid, Hydroxypropyl Methylcellulose, Maltodextrin, Sodium Dehydroacetate, Betaine, Pentylene Glycol[1], Sodium Benzoate, Hydroxyethyl Cellulose, Glycerin, Lactic Acid, Benzaldehyde

  1. biljnog podrijetla
  2. iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana Elastic Skin Body Serum