Biofficina Toscana MEN Beard Conditioner, Drvanesti miris (100 ml)

Njegujući balzam za meku i urednu bradu

€ 15,09

(€ 150,90 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Miris: Drvanesti miris

Na zalihi

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 14,03 / kom.-7%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za njegu brade
  • s uljem, ureom, pantenolom i aloe verom
  • njeguje, hidratizira i omekšava
  • prikladno s ispiranjem ili bez ispiranja

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana MEN Shampoo & Shower Gel, Drvenasti miris (200 ml)

Biofficina Toscana MEN Beard Conditioner, Drvanesti miris (100 ml) € 15,09 (€ 150,90 / l)
Biofficina Toscana MEN Shampoo & Shower Gel, Drvenasti miris (200 ml) € 12,39 (€ 61,95 / l)
Ukupna cijena: € 27,48
Opis

MEN Beard Conditioner marke Biofficina Toscana je njegujući balzam osmišljen za omekšavanje brade te njegovaniji i discipliniraniji izgled. Možete ga upotrebljavati uz ispiranje ili u maloj količini kao njegu bez ispiranja za intenzivniju hranjivu njegu.

Formula sadrži bio ekstra djevičansko maslinovo ulje Toscano IGP s omekšavajućim svojstvima te ureu, pantenol i bio sok aloe vere s hidratantnim djelovanjem. Bio ekstrakti talijanskog smilja s otoka Elbe, sljeza i stolisnika nadopunjuju sastav umirujućim i omekšavajućim svojstvima. Balzam ostavlja bradu mekom i njegovanom, uz intenzivne drvenaste note.

Glavne značajke

  • za svakodnevnu njegu brade
  • s bio ekstra djevičanskim maslinovim uljem Toscano IGP
  • s ureom, pantenolom i bio sokom aloe vere
  • s bio talijanskim smiljem s otoka Elbe, sljezom i stolisnikom
  • njegujuće, hidratantno, omekšavajuće i umirujuće djelovanje
  • omekšava i pomaže disciplinirati bradu
  • može se upotrebljavati s ispiranjem ili bez njega
  • s intenzivnim drvenastim notama

Primjena

Nanesite na mokru ili navlaženu bradu, ravnomjerno rasporedite i isperite. Za intenzivniju hranjivu njegu nanesite malu količinu i ostavite bez ispiranja.

Br. proiz. BTO-0169
Sadržaj: 100 ml
EAN: 8003140490764
Marka: Biofficina Toscana
Konzistencija/oblik doziranja: Balzam
Vrste proizvoda: Njega za muškarce
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Bez alkohola, Testirano na nikal, Vegansko
Mirisne note: Drvenaste
Certtifikati: AIAB, Leaping Bunny
Vrsta pakiranja: lončić
Sastojci (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Behenamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Urea, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract[1], Achillea Millefolium Flower/Leaf/Stem Extract[1], Panthenol, Glycerin, Xanthan Gum, Sorbit, Citrus Sinensis (Orange) Peel Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Boswellia Carterii Gum Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Bark Oil, Citrus Bergamia Fruit Oil, Citrus Lemon Peel Oil, Coriandrum Sativum (Coriander) Seed Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Myristica Fragrans Kernel Oil, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Pimenta Racemosa Leaf/Fruit Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Rosa Damascena Flower Extract, Schinus Terebinthifolius Seed Extract, Vanillin, Zinziber Officinalis Root Oil, Citral, Geraniol, Citronellal, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Limonene, Linalool, Eugenol

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
O liniji za muškarce
Pravne informacije
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana MEN Beard Conditioner

119 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,4 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
151 (55%)
4 zvjezdice
89 (32%)
3 zvjezdice
23 (8%)
2 zvjezdice
5 (1%)
1 zvjezdica
3 (1%)

271 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 119 recenzija na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder