Biofficina Toscana MEN Shaving Gel, 100 ml

Omogućuje lakše klizanje britvice tijekom brijanja

€ 12,39

(€ 123,90 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihama imamo još samo 9 komada.

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 11,52 / kom.-7%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože, uključujući osjetljivu
  • sa smiljem, sljezom, koprivom i ureom
  • umiruje, omekšava i hidratizira
  • bez alkohola, omogućuje lakše klizanje britvice

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana MEN Antioxidant Aftershave Cream, 50 ml

Biofficina Toscana MEN Shaving Gel, 100 ml € 12,39 (€ 123,90 / l)
Biofficina Toscana MEN Antioxidant Aftershave Cream, 50 ml € 16,39 (€ 327,80 / l)
Ukupna cijena: € 28,78
Opis

MEN Shaving Gel marke Biofficina Toscana je nježan gel za brijanje prikladan za sve tipove kože, uključujući osjetljivu. U dodiru s vodom stvara laganu pjenu koja olakšava klizanje britvice i pomaže ublažiti osjećaj nadraženosti tijekom brijanja.

Formula sadrži ekstrakt bio talijanskog smilja iz Toskane s umirujućim i omekšavajućim svojstvima te bio ekstrakte sljeza i koprive. Urea nadopunjuje sastav hidratantnim svojstvima. Formula bez alkohola nakon brijanja ostavlja kožu mekom i ugodnom. Miris karakteriziraju intenzivne drvenaste note.

Glavne značajke

  • za sve tipove kože, uključujući osjetljivu
  • s bio talijanskim smiljem iz Toskane
  • s bio ekstraktima sljeza i koprive
  • s ureom s hidratantnim svojstvima
  • umirujuće, omekšavajuće i hidratantno djelovanje
  • olakšava klizanje britvice po koži
  • tijekom nanošenja stvara laganu pjenu
  • bez alkohola

Primjena

Nanesite na navlaženu kožu lica i umasirajte, zatim nastavite s brijanjem. Za gušću pjenu proizvod nanesite mokrim kistom za brijanje.

Br. proiz. BTO-0312
Sadržaj: 100 ml
EAN: 8003140490115
Marka: Biofficina Toscana
Konzistencija/oblik doziranja: Pjena
Vrste proizvoda: Brijanje i depilacija, Njega za muškarce
Tip kože: Za sve tipove kože, Osjetljiva koža
Značajke: Bez alkohola, Testirano na nikal, Vegansko
Mirisne note: Drvenaste
Certtifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sastojci (INCI)

Aqua, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Xanthan Gum, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Glycerin, Decyl Glucoside, Coco Glucoside, Sodium Olivamphoacetate, Niacinamide, Urea, Fructose, Glycine, Inositol, Glyceryl Oleate, Sodium Pca, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hexyl Cinnamal, Sodium Dehydroacetate, Lactic Acid, Citronellal, Hydroxy Citronellal, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, Sodium Lactate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

  1. iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana MEN Shaving Gel

64 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,2 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
62 (56%)
4 zvjezdice
22 (20%)
3 zvjezdice
18 (16%)
2 zvjezdice
5 (4%)
1 zvjezdica
3 (2%)

110 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 64 recenzije na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder