Biofficina Toscana Pomegranate Solid Shampoo & Body Wash, 80 g

Nježno čišćenje sa svježim voćnim mirisom

€ 13,19

(€ 164,88 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 80 g

Na zalihama imamo još samo 9 komada.

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 12,26 / kom.-7%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za tijelo i kosu
  • s narom, glicerinom i derivatima šećera
  • njeguje i olakšava raščešljavanje
  • kruta formula bez vode

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana Family Solid Shower Shampoo, 80 g

Biofficina Toscana Pomegranate Solid Shampoo & Body Wash, 80 g € 13,19 (€ 164,88 / kg)
Biofficina Toscana Family Solid Shower Shampoo, 80 g € 13,99 (€ 174,88 / kg)
Ukupna cijena: € 27,18
Opis

Pomegranate Solid Shampoo & Body Wash marke Biofficina Toscana kruto je sredstvo za čišćenje tijela i kose s formulom bez vode. Na bazi površinski aktivnih tvari biljnog podrijetla nježno čisti kožu i kosu te u dodiru s vodom stvara meku pjenu. Formula je obogaćena sokom bio toskanskog nara s njegujućim svojstvima.

Sastav sadrži i glicerin s hidratantnim svojstvima i molekule iz šećera koje pomažu održavati hidrataciju kože i kose. Na kosi djeluje njegujuće, olakšava raščešljavanje te je čini mekom i ukroćenom. Praktično za uporabu na tijelu i kosi, sa svježim i nježnim mirisom s voćnim notama.

Glavne značajke

  • kruto sredstvo za čišćenje tijela i kose
  • sa sokom bio toskanskog nara
  • s površinski aktivnim tvarima biljnog podrijetla
  • s glicerinom i molekulama iz šećera
  • za nježno čišćenje i njegu
  • pomaže održavati hidrataciju kože i kose
  • olakšava raščešljavanje te kosu čini mekom i ukroćenom
  • formula bez vode

Primjena

Nanesite na mokru kožu i kosu, umasirajte dok ne nastane meka pjena i isperite. Nakon uporabe ostavite proizvod da se osuši.

Br. proiz. BTO-0320
Sadržaj: 80 g
EAN: 8003140492409
Marka: Biofficina Toscana
Konzistencija/oblik doziranja: Čvrsto
Vrste proizvoda: 2u1 šampon i gel za tuširanje, Higijena tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Tip kose: Za svaki tip kose
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Svježe, Voćne
Certtifikati: AIAB, Leaping Bunny
Vrsta pakiranja: karton
Sastojci (INCI)

Zea Mays Starch, Sodium Cocoyl Isethionate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Cetearylalcohol, Aqua, Glycerin, Hydrogenated Castor Oil, Polyamino Sugar Condensate, Punica Granatum Fruit Juice[1], Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Parfum, Cocamidopropyl Betaine, Dehydroacetic Acid, Sucrose, CI 77891 (Titanium Dioxid), Benzyl Alcohol, Limonene

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Pravne informacije
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana Pomegranate Solid Shampoo & Body Wash

10 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,5 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
11 (55%)
4 zvjezdice
7 (35%)
3 zvjezdice
2 (10%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

20 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 10 recenzija na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder