English Tea Shop Set Botanicals for Gin, poklon kutija s kolekcijom začina za gin, BIO, 12 vrećica čaja (24 g)

Daje vašem ginu onaj poseban dodir

€ 13,69

(€ 570,42 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 12 vrećica čaja

Na zalihi

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • idealno za pripremu gina
  • neobični okusi
  • 3 različite vrste

Često naručeno zajedno sa English Tea Shop Bio klasična kolekcija čajeva, 12 vrećica čaja (24 g svaka) (288 g)

English Tea Shop Set Botanicals for Gin, poklon kutija s kolekcijom začina za gin, BIO, 12 vrećica čaja (24 g) € 13,69 (€ 570,42 / kg)
English Tea Shop Bio klasična kolekcija čajeva, 12 vrećica čaja (24 g svaka) (288 g) € 12,39 (€ 43,02 / kg)
Ukupna cijena: € 26,08
Opis

Uz Botanicals for Gin set na poklon, doživjet ćete tri uzbudljiva okusa s kojima ćete svoj gin podići na novu razinu. U izradi se koriste samo svježe ubrani začini i voće iz održivog ekološkog uzgoja. Priprema je brza i jednostavna zahvaljujući unaprijed porcioniranim piramidalnim vrećicama.

Uključeni su sljedeći čajevi:

  • 4 x naranča, cimet i đumbir
  • 4 x jabuka, šipak i brusnica
  • 4 x zeleni čaj, jabuka i jasmin

Idealan poklon za ljubitelje gina ili za vašu sljedeću zabavu!

Br. proiz. XPI-ETS-64855
Sadržaj: 24 g
EAN: 680275064855
Marka: English Tea Shop
Konzistencija/oblik doziranja: Čaj u vrećici
Značajke: Vegansko
Certtifikati: Fair Trade
Sadržaj (čaj): Vrećicae čaja
Sirovine

Naranča, cimet i đumbir

38 % Cimet[1], 29 % Ginger[1], 15 % kora od narandže[1], 15 % Zitronenschale[1], 3 % Nelken[1]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja

Jabuka, šipak i brusnica

39 % jabuka[1], 34 % Hibiskus[1], 19 % šipak[1], 2 % brusnica[1], 2 % maline[1], 2 % jagode[1], 2 % crni ribiz[1]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja

Zeleni čaj, jabuka i jasmin

38 % Hibiskus[1], 28 % zeleni čaj[1], 19 % jabuka[1], 12 % kora od narandže[1], 2 % Ruža cvjetovi[1], 1 % cvjetovi jasmina[1]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Royal Nature GmbH & Co KG, Langenscheid 2-6, 58553, Halver, Njemačka, www.royal-nature.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za English Tea Shop Set Botanicals for Gin, poklon kutija s kolekcijom začina za gin, BIO