Farfalla Immuno Forte Sirup, 125 ml
Odlična priprema za hladnu sezonu
€ 18,09
(€ 144,72 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- sa cinkom i propolisom
- okus limuna
-
Bez glutena
Opis
Farfallia Immuno Forte sirup sadrži cink, propolis i druge vrijedne biljne ekstrakte koji su posebno popularni u hladnoj sezoni.
Primjena: Uzmite 10 ml (= 2 čajne žličice) nerazrijeđeno ujutro i navečer.
Napomene:
- Nakon otvaranja potrošiti unutar 30 dana i čuvati na sobnoj temperaturi.
- Dodatke prehrani treba uzimati kao dio zdravog načina života, a ne kao zamjenu za raznoliku i uravnoteženu prehranu.
- Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
- Čuvati izvan dohvata male djece.
- Ne preporučuje se trudnicama, dojiljama te djeci mlađoj od 6 godina.
- Sadrži propolis, ne preporučuje se osobama alergičnim na pelud/proizvode iz košnice.
| Br. proiz. | FAR-fosibgif |
|---|---|
| Sadržaj: | 125 ml |
| EAN: | 7612534220187 |
| Marka: | Farfalla |
| Konzistencija/oblik doziranja: | Tekućina |
| Vrste proizvoda: | Dodaci prehrani |
| Značajke: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Napomena o skladištenju: | Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti |
| Vrsta pakiranja: | boca |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
voda za piće, cvjetni med[1], sirup od agave[1], Propolis Extract[1], koncentrat soka od limuna[1], Xanthan Gum, Suhi ekstrakt Echinacea purpurea[1], aroma (eterično ulje limuna[1], Eterično ulje eukaliptusa[1], eterično ulje đumbira[1]), ekstrakt lista gvajakovog drveta
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 20 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 197 / 47 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (20 ml)[1] |
|---|---|
| Echinacea Purpurea (Echinacea) Extract | 100 mg |
| Propolis | 100 mg |
| Cink | 3 mg |
- 2 Teelöffel
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Farfalla Essentials AG, Leusbündtweg 49a, 6805, Feldkirch, Austrija, info@farfalla.eu |
|---|