glow25 Morski kolagen u prahu, 300 g
100 % riblji kolagen iz Europe
€ 37,49
(€ 124,97 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- neutralnog okusa i svestran
- brza i potpuna topivost
- visoko pročišćeni hidrolizat kolagena
-
Bez glutena
Slični proizvodi
Opis
Upotpunite svoju svakodnevicu visokokvalitetnim hidrolizatom kolagena iz održivog europskog uzgoja riba. Glow25 morski kolagen u prahu dobiva se iz kože riba tilapija te oduševljava vrhunskom čistoćom i kvalitetom.
Enzimatskom hidrolizom nastaje posebno fina peptidna struktura koja se bez napora može umiješati u hladne i vruće napitke ili jela – bez zaostalog okusa.
- Podrijetlo sirovine: Kolagen potječe iz kože riba tilapija iz 100 % europske akvakulture.
- Proizvodnja: Riblje se kože cijepaju pomoću pažljivog enzimatskog procesa, čime nastaje visoko pročišćeni hidrolizat kolagena s finom peptidnom strukturom.
Prah je neutralnog okusa i savršeno prikladan za vodu, shakeove, smoothieje, kavu ili čaj. Idealno za jednostavnu dopunu vaše prehrane.
Priprema i preporuka za konzumaciju:
Dnevno umiješajte 1,5 jušne žlice (oko 15 g) u vodu, kavu, čaj, shakeove, smoothieje ili jela i odmah uživajte.
| Br. proiz. | XPI-MM-300_DE_B2B_20 |
|---|---|
| Sadržaj: | 300 g |
| EAN: | 4262354840022 |
| Marka: | glow25 |
| Konzistencija/oblik doziranja: | Prah |
| Vrste proizvoda: | Dodaci prehrani |
| Značajke: | Bez glutena |
| Upozorenje: | POZOR: Nije za djecu mlađu od 18 godina. |
| Napomena o skladištenju: | Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1541 / 368 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| Bjelančevine | 92 g |
| Sol | 1,4 g |
Sirovine
100 % Morski kolagen-hidrolizat[1]
- Od riba
Sastav
| Sastav | po dnevnoj dozi/porciji (15 g) |
|---|---|
| Morski kolagen-hidrolizat | 15 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Primal State Performance GmbH, Pappelallee 78/79, 10437, Berlin, Njemačka, hello@glow25.de, www.glow25.de/impressum |
|---|