Happy Earth Pure Shower Gel, Cedar Lime (300 ml)

Nježno svakodnevno čišćenje na bazi blagih surfaktanata

€ 7,29

(€ 24,30 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Miris: Cedar Lime

Na zalihama imamo još samo 4 komada.

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • nježno i ekološki prihvatljivo
  • hranjiva svojstva

Često naručeno zajedno sa Alviana Naturkosmetik Prirodni šampon za volumen, 200 ml

Happy Earth Pure Shower Gel, Cedar Lime (300 ml) € 7,29 (€ 24,30 / l)
Alviana Naturkosmetik Prirodni šampon za volumen, 200 ml € 3,39 (€ 16,95 / l)
Ukupna cijena: € 10,68
Opis

Ovaj mirisni gel za tuširanje pretvara vaše svakodnevno pranje tijela u aromatično zadovoljstvo. Nježno čisti biljnim surfaktantima i njeguje vašu kožu svojom hranjivom i ekološki prihvatljivom formulom.

Br. proiz. XBO-SCT-80603
Sadržaj: 300 ml
EAN: 8719324667265
Marka: Happy Earth
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Higijena tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Vegansko
Mirisne note: Cvjetne, Svježe, Drvenaste, Ruža, Citrusi/Nalik citrusima
Certtifikati: NaTrue, Vegan Society
PAO: 12 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca
Sastojci (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Natriumcoco-Sulfat, Parfum[1], Natriumchlorid, Glycerin, Glyceryl Oleate, Cinnamomum Camphora Linalooliferum Wood Oil[1], Citrus Grandis (Pomelo) Peel Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Natriumanisat, Citrus Limonum (Lemon)[1], Linalool, Citronellol[1], Milchsäure, Citric Acid

  1. prirodnim biljnim ekstraktima i eteričnim uljima
Pravne informacije
Proizvođač: Happy Earth Care, Postbus 457, 1200 AL, Hilversum, Nizozemska, hello@happyearthcare.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Happy Earth Pure Shower Gel

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder