Jimmy Boyd Forest Organic Fresh Fragrance, 200 ml

Svjež miris - poput šetnje mediteranskim šumama

€ 44,49

(€ 222,45 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: četvrtak, 01. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • svjež, biljni okus
  • jak i okrepljujući miris
  • s grančicom ružmarina
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Jimmy Boyd Oak Moss Organic Crystal Energy Perfume, 100 ml

Jimmy Boyd Forest Organic Fresh Fragrance, 200 ml € 44,49 (€ 222,45 / l)
Jimmy Boyd Oak Moss Organic Crystal Energy Perfume, 100 ml € 88,99 (€ 889,90 / l)
Ukupna cijena: € 133,48
Opis

Svjež, snažan i energičan miris Forest Organic Fresh Fragrance uvjerava svojim biljnim mirisima i prati vas u posebnim prilikama. Poput je šetnje mediteranskim šumama i ima snažnu vezu s prirodom. Miris je maceriran s grančicom organskog ružmarina, pa ima još prirodniju notu.

  • Gornje note: lavanda, bosiljak, kadulja i ružmarin
  • Srčane note: geranijum
  • Bazne note: sandalovina i vetiver
Br. proiz. IMP-JBFOBIO200
Sadržaj: 200 ml
EAN: 8437013356237
Marka: Jimmy Boyd
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Parfemi
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Biljne/aromatične
Upozorenje: Izbjegavajte kontakt s očima i po potrebi isperite s puno vode, Koristiti samo izvana.
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Mirisni dojam: osnažujući, jasan i svjež, prirodan
Vrsta pakiranja: staklo, karton, bočica s raspršivačem / sprej
Sastojci (INCI)

Alcohol Denat[2], Aqua[1], Ledum Groenlandicum Extract[2], Rosemary[1], Parfum (Natural Essential Oils)[1], Citronellol[1], Geraniol[1], Citral[1], Limonene[1], Linalool[1]

  1. prirodnog podrijetla
  2. Bio certificirano
Pravne informacije
Proizvođač: Jimmy Boyd Perfumista, S.L., Palautordera street, 11 Polígono Industrial Can Prat, 08450, Llinars del Vallés (Barcelona), Španjolska, info@perfumesjimmyboyd.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Jimmy Boyd Forest Organic Fresh Fragrance

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
2 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

2 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.